Dagmar P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
S hotelem jsme byli maximálně spokojeni,,byli jsme po třetí a vše na jedničku
S hotelem jsme byli maximálně spokojeni,,byli jsme po třetí a vše na jedničku
Pláž byla první dva dny plná chaluh,ale to je normální, třetí den už krásně křišťálové moře. Vstup do moře pozvolný. Pláž krásně uklizená
StravaStrava byla pestrá, dobrá a hlavně si vybere každý
UbytovanieMěli jsme pokoj Menzel a vše na jedničku
SlužbyVšichni zaměstnanci velice ochotní, vstřícný a hlavně usměvavý, hned po ránu vám zvednou náladu
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)











