Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Patong Lodge

Hodnotenie: 3/5

Thajsko, Phuket, Patong

od 872 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 28 979

Poloha

Romantický hotelový rezort je situovaný vo svahu, nad morom, v severnej časti známeho živého letoviska Patong . Nákupné možnosti a zábavu majú hostia len 15 minút chôdze od ubytovania ( reštaurácie, bary, diskotéky , masážne salóny , obchody, vodné športy na pláži , turistické atrakcie, požičovne automobilov a motocyklov ) . Transfer z medzinárodného letiska Phuket trvá 45 minút .

Vybavenie

Obľúbený , živý hotelový rezort disponuje 132 izbami, rozmiestenými v niekoľkých poschodových budovách , obklopených krásnou tropickou záhradou . Klientom je k dispozícii vzdušná vstupná hala s recepciou , trezory ( za poplatok ) , turistickými informáciami a lobby barom, hlavná reštaurácia, štýlová a la carte reštaurácie ( tradičné i medzinárodnej kuchyne ) , internetový kútik ( za poplatok ) , WiFi pripojenie ( v lobby zadarmo ) , masážny salón , požičovňa automobilov , úschovňa batožiny , spoločenská miestnosť so satelitnou TV, konferenčná miestnosť ( moderné vybavenie ) , vonkajší bazén s detskou časťou , snack bar pri bazéne, opaľovací terasa ( lehátka a slnečníky zadarmo ) a parkovisko . Rezort nie je vhodný pre osoby s pohybovými ťažkosťami ( prístup k hotelu je po schodoch do kopca ) .

Ubytovanie

Vkusne zariadené , priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením ( sprcha , toaleta , fén - za poplatok ) , telefónom, stropným ventilátorom , klimatizáciou , satelitný TV , minibarom ( konzumácia za poplatok ) , trezorom ( za poplatok ) a balkónom alebo terasou . Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie ( zdarma ) . WiFi na izbe je k dispozícii za poplatok .

Strava

Raňajky podávané formou bufetu ( lokálne potraviny ) . Hostia si môžu objednať servírované večere ( nápoje za poplatok ) alebo využiť služby niektorej z mnohých štýlových reštaurácií či snack barov v centre letoviska .

Služby

Príjemný prázdninový hotel si získava svojich hostí príjemnou pohostinnú atmosférou, chutnú kuchyňou aj polohou s krásnym výhľadom na pobreží . Organizuje pravidelné tematické večere s ukážkami prípravy tradičných pokrmov . Pre relaxáciu je určený masážny salón s ponukou tradičných thajských masáží a vonkajší bazén s opaľovacou terasou . Centrum letoviska Patong ponúka veľa možností kultúrneho i športového vyžitia .

Služby za poplatek

Internet , masáže, trezory , vodné športy na pláži, a la carte reštaurácie , konzumácia z minibaru , fén , lehátka a slnečníky na pláži .

Pláž

Krásna, verejná piesočnatá pláž Patong Beach s pozvoľným vstupom do mora , krištáľovo priezračnou vodou a pestrou ponukou zábavy i vodných športov ( za poplatok ) sa nachádza 800 m od rezortu . Klientom sú k dispozícii služby plážových barov a lehátka so slnečníkmi ( za poplatok ) . Najbližší , menšia piesková pláž, lemovaná skaliskami je vzdialená 250 m ( prístup cez miestnu komunikáciu ) .

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 600 m
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Cesta okolo hotela Cesta okolo hotela áno
 • Fitness Fitness áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 30 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať