JOANNA S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2025
Všechno bylo super zorganizované. Paní v cestovní kanceláři byla velmi komunikativní. Skvělý hotel, spousta bazénů, krásný výhled, hotelové služby také bez výčitek. Hotel nabízel bezplatnou dopravu na pláž a do centra, takže to bylo skvělé řešení.
Všechno bylo super zorganizované. Paní v cestovní kanceláři byla velmi komunikativní. Skvělý hotel, spousta bazénů, krásný výhled, hotelové služby také bez výčitek. Hotel nabízel bezplatnou dopravu na pláž a do centra, takže to bylo skvělé řešení.
Z hotelu na pláž to bylo trochu do kopce, ale hotel nabízí bezplatnou dopravu, takže to bylo skvělé. Pláž krásná a čistá, je zde spousta restaurací, kde se dá posedět. Není přeplněný a je tam dostatek lehátek, takže plus. Krásný výhled a barva vody
StravaV ceně byla snídaně a vše bylo skvělé. Hodiny a velký výběr. Čerstvé ovoce, džusy a neustále doplňované.
UbytovanieVelký pokoj, dvě klimatizační jednotky, balkon s výhledem na vodu. Velká prostorná koupelna.
SlužbyVšechno je v pořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (2)







