Eva Kovalčíková
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dle očekávání, z Prima Villy jsou pěšky dostupné i docela slušné pláže, ovšem pěkného moře a pěkných pláží se člověk dočká spíš na ostrovech.
StravaSnídaně : dva druhy ovoce ( meloun, ananas), vždy rýže nebo nudle, zelenina čerstvá i tepelně zpracovaná, sladké pečivo, máslo, džemy, párky, šunka, vejce jako omeleta nebo volské oko, toustový chléb - dojem trochu kazil pouze jeden toustovač na cca 100 lidí, takže po ránu fronta na tousty..Káva, čaj, studená voda, džus, mléko. 2 druhy cereálních lupínků do mléka. Další denní strava v hospůdkách ( doporučuji spíš ne ty "hezké", ale místní, zdánlivě "umolousané" stánky - najíte se tam skvěle a za pár báthů).
UbytovanieUbytování v Bangkoku - fajn.
Ubytování v Prima Ville - nový hotel, pěkné pokoje,pěkné sociální zařízení, bohužel jsme bydleli v 6.patře, kde poněkud pokulhával úklid, 14 dní nám nebylo vyměněno ložní prádlo, poslední 4 dny ani ručníky, na chodbě se válely chuchvalce prachu... atd. Ve 3.patře stejného hotelu ovšem bydleli naši známí, ti neměli s úklidem problémy. Na můj vkus hodně hlučná klimatizace.
Můj dojem je, že personál nestíhal - připadalo mi to, jako kdyby po výstavbě nového hotelu zůstalo původní osazenstvo, takže například v neděli jsme si před snídaní museli ze stolů uklidit nádobí, abychom si měli vůbec kam sednout...,ubrusy nestíhali měnit, takže ušmudlané a flekaté, o úklidu pokojů jsem se již zmínila.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (5) (0)
