Iveta R.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2026
Hotel byl skvělý, pokoj velký, dobře zařízený, koupelna obrovskà, velký sprchový kout i vana zvlášť. Taška na ručníky, přezúvky, župany. Každý den vždy nové ručníky, jak na pláž tak i do koupelny.Vše kousek, bazén velký, vodní bar, kousek u moře.Lehátek dostatek jak u moře, tak u bazénu. Snídaně studené i teplé, nudle, rýže ovoce dostatek. Kousek od hotelu plno uliček s jídlem. Jedině, co jsme postrádali byl nějaký večerní program. Jinak velká spokojenost.
Hotel byl skvělý, pokoj velký, dobře zařízený, koupelna obrovskà, velký sprchový kout i vana zvlášť. Taška na ručníky, přezúvky, župany. Každý den vždy nové ručníky, jak na pláž tak i do koupelny.Vše kousek, bazén velký, vodní bar, kousek u moře.Lehátek dostatek jak u moře, tak u bazénu. Snídaně studené i teplé, nudle, rýže ovoce dostatek. Kousek od hotelu plno uliček s jídlem. Jedině, co jsme postrádali byl nějaký večerní program. Jinak velká spokojenost.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







