Miroslav B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Camping výborný.
Camping výborný.
Shodli jsme se, že pláže jsou spíše pro plavce. Jeden z důvodů je i ten, že zde neustále fouká vítr, jen někdy míň někdy víc.
StravaKam si kdo zajde, my jsme byli všude, kde se dalo pojíst .( ty možnosti jsou omezené). Bylo to dáno ale tím, že jsme byli od 17.9 do 24.9. čili na konci sezóny a v campingu bylo již vše pozavírané.
UbytovanieMobilní domy snad nejstarší a nejmenší jaké existují.
Služby------------------------
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







