Andrea P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Tento hotel nikdy více.
Tento hotel nikdy více.
Pláž strašná, nemohli jsme si ani lehnout na deku na pláž, pouze na lehátks s deštníkem za 10€ a výhled nebyl na nic. Jen na ostatní deštníky
StravaNa snidani prázdno, pokud si člověk nepřivstal, večeře to stejné a obsluha strašná, nezdravili a nevšímali si nás. Nosili nám špatné jídlo, které jsme si nevybrali
UbytovaniePostek malá
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
