Hotel Oriente

Hodnotenie: 2/5

Taliansko, Rím a okolie, Řím

od 502 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 192 117

miesto:
Hotel sa nachádza v centre Ríma a je v pešej vzdialenosti od mnohých nákupných a zábavných možností, ako aj reštaurácií a barov. Vzdialenosť od letiska Rím Fiumicino je približne 40 km a od letiska Rím Ciampino približne 14 km.

Zariadenie:
Mestský hotel má celkom 27 izieb. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, hotelový trezor a reštaurácia.

Ubytovanie:
Štandardné izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, telefónom, príslušenstvom na prípravu kávy/čaju a minibarom (za poplatok).

Jedlá:
Možnosť rezervácie raňajok.

Všeobecné informácie - daň z ubytovania/mestská daň - Club Card:
Upozorňujeme, že v niektorých mestách a obciach sa účtuje daň za ubytovanie/mestská daň. Výška závisí od kategórie rezervovaného hotela (1 až 10 EUR na osobu/deň) a počíta sa na osobu a deň. Poplatok nie je zahrnutý v cene zájazdu a je potrebné ho uhradiť priamo v hoteli. (predmet zmeny)

V niektorých hoteloch sa môže stať, že na používanie určitých zariadení v hoteli (napr. používanie bazéna, plážového servisu atď.) je potrebné zakúpiť si na mieste kartu ClubCard. Suma sa líši v závislosti od hotela (od 5 € do 20 € na osobu/deň). Poplatok nie je zahrnutý v cene zájazdu a je potrebné ho uhradiť priamo v hoteli. (predmet zmeny)

Dôležitá informácia:
Upozorňujeme, že nie je možné kedykoľvek vylúčiť vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity, napríklad v prípade pandémie, ale ani obmedzenia vstupu/výstupu a všeobecné dodržiavanie miestnych predpisov.

Poznámka pre zájazdy (let + hotel):
Upozorňujeme, že naše informácie o pravidlách pre batožinu a palubnom stravovaní vašej rezervovanej leteckej spoločnosti, ako aj pravidlá vstupu, destinácie a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie môžete nájsť na internete na adrese: Informácie o letoch a destináciách LMX (http://www.lmx.info).

Informácie - Poplatky za registráciu

Upozorňujeme, že online registrácia musí byť vykonaná pre nasledujúce letecké spoločnosti, v opačnom prípade vám za odbavenie na letisku budú účtované dodatočné poplatky. Online check-in časy a poplatky na letisku na osobu/dieťa sú nasledovné: Sun Express online check-in najskôr 36 hodín a najneskôr 3,5 hodiny pred odletom, inak 5,00 €; Online check-in Eurowings najskôr 72 hodín a najneskôr 3 hodiny pred odletom, inak 15 €; Online check-in TuiFly najskôr 48 hodín a najneskôr 5 hodín pred odletom, inak 25 €; Online check-in Ryanair plus v prípade potreby predchádzajúce overenienajskôr 24 hodín a najneskôr 2 hodiny pred odletom, inak 55 €.

Poznámka k obsadenosti izby:
Upozorňujeme, že ak obsadíte dvojlôžkovú izbu s viacerými prístelkami, využiteľná plocha izby sa zníži. Odporúčame preto, aby ste si, ak je to možné, rezervovali rodinnú izbu priamo pozostávajúcu z jednej izby alebo viacerých izieb v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela. Okrem toho veľkosť poskytovaných postelí závisí od regionálnych charakteristík hotelového nábytku.

 

upozornenie:
Obmedzená pohyblivosť

Upozorňujeme, že naše dovolenkové balíky vo všeobecnosti nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak, na požiadanie vám však radi poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.
Lage:
Das Hotel befindet sich im Herzen von Rom und ist nur wenige Gehminuten von zahlreichen Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten sowie Restaurants und Bars entfernt. Die Entfernung zum Flughafen von Rom-Fiumicino beträgt ca. 40 km und zum Flughafen von Rom-Ciampino etwa 14 km.

Ausstattung:
Das Stadt-Hotel verfügt über insgesamt 27 Zimmer. Zu den Einrichtungen gehören ein Empfangsbereich mit Rezeption, Hotelsafe und ein Restaurant.

Unterbringung:
Die Standard-Zimmer sind mit Bad oder Dusche/WC, Föhn, Telefon, Kaffee-/Teezubereitungsmöglichkeit und Minibar (gegen Gebühr) ausgestattet.

Verpflegung:
Frühstück buchbar.

Allgemeine Information - Übernachtungssteuer/City Tax - Club Card:
Bitte beachten Sie, dass in einigen Städten/Orten und Gemeinden eine Übernachtungssteuer/City Tax erhoben wird. Die Höhe ist abhängig von der gebuchten Hotelkategorie (zw. 1 € und 10 € pro Person/pro Tag) und wird pro Person und Tag berechnet. Die Gebühr ist nicht im Reispreis enthalten und musst direkt vor Ort im Hotel entrichtet werden. (Änderungen vorbehalten)

In einigen Hotels kann es vorkommen, dass eine ClubCard vor Ort erworben werden muss, um bestimmte Einrichtungen im Hotel zu nutzen (z.B. Poolnutzung, Strandservice etc.). Die Höhe ist je nach Hotel unterschiedlich (zw. 5 € und 20 € pro Person/pro Tag). Die Gebühr ist nicht im Reispreis enthalten und musst direkt vor Ort im Hotel entrichtet werden. (Änderungen vorbehalten)

Wichtige Informationen:
Wir möchten Sie darauf hinweisen, dass Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten bspw. im Pandemiefall, aber auch Einschränkungen bei der Einreise/Ausreise sowie allgemeine Einhaltungen von  Bestimmungen vor Ort zu keiner Zeit ausgeschlossen sind.

Hinweis für Pauschalreisen (Flug+Hotel):
Bitte beachten Sie, dass unsere Informationen über Gepäckbestimmungen und Bordverpflegung Ihrer gebuchten Fluggesellschaft sowie Einreisebestimmungen, Zielgebiets- und Sonderinformationen Bestandteil Ihres Reisevertrages sind. Sie finden diese Informationen im Internet unter: LMX Flug- und Zielgebietsinformationen (http://www.lmx.info).

Info - Check-In Gebühren

Es wird darauf hingewiesen, dass bei folgenden Fluggesellschaften ein Online-Check-In vorzunehmen ist, da ansonsten zusätzliche Kosten für einen Check In am Flughafen anfallen. Die Online Check-In Zeiten und Gebühren am Flughafen pro Person/Kind sind wie folgt: Sun Express Online Check-In frühestens 36 Stunden und spätestens 3,5 Stunden vor Abflug, ansonsten € 5,00 ; Eurowings Online Check-In frühestens 72 Stunden und spätestens 3 Stunden vor Abflug, ansonsten € 15 ; TuiFly Online Check-In frühestens 48 Stunden und spätestens 5 Stunden vor Abflug, ansonsten € 25 ; Ryanair Online Check-In ggf. zuzüglich einer vorherigen Verifizierung frühestens 24 Stunden und spätestens 2 Stunden vor Abflug, ansonsten € 55.

Hinweis zu Zimmerbelegungen:
Bitte beachten Sie, dass sich bei einer Belegung im Doppelzimmer mit mehreren Zustellbetten die Nutzfläche der Räumlichkeiten verkleinert. Wir empfehlen Ihnen daher, sofern verfügbar, direkt ein Familienzimmer bestehend aus einem Raum oder aus mehreren Räumen, je nach Verfügbarkeit und Angebot des jeweiligen Hotels, zu buchen. Weiterhin ist die Größe der zur Verfügung gestellten Betten abhängig von den jeweiligen regionalen Besonderheiten der Hotelmöblierung.

 

Hinweis:
Eingeschränkte Mobilität

Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Informácie o hoteli

 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Detský kútik Detský kútik áno

Recenzia hotela

Podpriemerné (na základe 4 hodnotení)

Hodnotenie 2,1 / 5

Ubytovanie 2,1 / 5

Strava 2,2 / 5

Okolie 2,3 / 5

Cena 1,9 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

65. najlepšie hodnotený z 3552 hotelov v Rím a okolie

Daniel B.

Hodnotenie 3,5 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 22.5. - 27.5.2023 Hodnotené: Jún 2023

Oriente Hodnotenie: 2/5 Taliansko, Rím a okolie

Celkově to nebylo moc dobré.

Celkově to nebylo moc dobré.

Ubytovanie 3,8 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolie 3,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytovanie
Rekonstrukce pokoje o patro výše z 8. patra, neskutečný hluk. Výtah pouze pro vybrané osoby. Ale pokoje se denně uklízí a ručníky se mění dvakrát

Strava
Každý den to samé. Croissant, 2 suchary, máslo a marmeláda

Služby hotela
Žádné služby v hotelu. Nesrovnalosti v informacích o ubytování 4 hodiny. Podle Travelplanet od 14:00 podle hotelu od 18:00.

Pláž
Žádná pláž. Hotel je ve městě, takže na pláž 60 kilometrů vlakem za 4 eura

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Paweł G.

Hodnotenie 1,7 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 22.5. - 27.5.2023 Hodnotené: Máj 2023

Oriente Hodnotenie: 2/5 Taliansko, Rím a okolie

Celkově vydařený výlet. Řím je krásný Navštívili jsme také Tivoli a Anzio.

Celkově vydařený výlet. Řím je krásný Navštívili jsme také Tivoli a Anzio.

Ubytovanie 1,0 / 5

Strava 1,5 / 5

Okolie 2,5 / 5

Cena 1,5 / 5

Ubytovanie
Pokoj je masakr.. Malý prostor, tma, celý den bez slunce s oknem na úzký dvorek, v noci hluk z některých přístrojů z pekárny ze sousední budovy, starý nábytek, skříň, která se nezavírá, rozbité postele . Orientovat se nikdy více.

Strava
Snídaně velmi skromná káva nebo čaj s croissantem a suchary džemem a máslem.

Služby hotela
Wi-Fi funguje docela dobře. 5 programů v televizi a je to.

Pláž
Nelze použít

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Daniel B.

Hodnotenie 3,5 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 22.5. - 27.5.2023 Hodnotené: Jún 2023

Oriente Hodnotenie: 2/5 Taliansko, Rím a okolie

Celkově to nebylo moc dobré.

Celkově to nebylo moc dobré.

Ubytovanie 3,8 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolie 3,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytovanie
Rekonstrukce pokoje o patro výše z 8. patra, neskutečný hluk. Výtah pouze pro vybrané osoby. Ale pokoje se denně uklízí a ručníky se mění dvakrát

Strava
Každý den to samé. Croissant, 2 suchary, máslo a marmeláda

Služby hotela
Žádné služby v hotelu. Nesrovnalosti v informacích o ubytování 4 hodiny. Podle Travelplanet od 14:00 podle hotelu od 18:00.

Pláž
Žádná pláž. Hotel je ve městě, takže na pláž 60 kilometrů vlakem za 4 eura

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Paweł G.

Hodnotenie 1,7 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 22.5. - 27.5.2023 Hodnotené: Máj 2023

Oriente Hodnotenie: 2/5 Taliansko, Rím a okolie

Celkově vydařený výlet. Řím je krásný Navštívili jsme také Tivoli a Anzio.

Celkově vydařený výlet. Řím je krásný Navštívili jsme také Tivoli a Anzio.

Ubytovanie 1,0 / 5

Strava 1,5 / 5

Okolie 2,5 / 5

Cena 1,5 / 5

Ubytovanie
Pokoj je masakr.. Malý prostor, tma, celý den bez slunce s oknem na úzký dvorek, v noci hluk z některých přístrojů z pekárny ze sousední budovy, starý nábytek, skříň, která se nezavírá, rozbité postele . Orientovat se nikdy více.

Strava
Snídaně velmi skromná káva nebo čaj s croissantem a suchary džemem a máslem.

Služby hotela
Wi-Fi funguje docela dobře. 5 programů v televizi a je to.

Pláž
Nelze použít

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Natalia D.

Hodnotenie 0,5 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 2.2. - 5.2.2023 Hodnotené: Február 2023

Oriente Hodnotenie: 2/5 Taliansko, Rím a okolie

Řím doporučuji z celého srdce, ale pokud si nechcete zkazit dovolenou příšerným přespáním, tak zvolte něco jiného, ne Oroente.

Řím doporučuji z celého srdce, ale pokud si nechcete zkazit dovolenou příšerným přespáním, tak zvolte něco jiného, ne Oroente.

Ubytovanie 0,5 / 5

Strava 0,5 / 5

Okolie 0,5 / 5

Cena 0,5 / 5

Ubytovanie
Strašné, zapáchající, Špinavé závěsy, Rozbitý držák na toaletní papír, díra v plexi ve sprše a plíseň na spodním těsnění, problém s vodou na záchodě, voda se pouští do nádržky dlouho, aby bylo možné vodu normálně spláchnout . Fén fungoval, ale hadička padala. Na opravu! V noci zima.

Strava
Croissant v hospodě vedle hotelu

Služby hotela
Jediné plus je, že pokoj byl denně uklízen.

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 22 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať