Tereza J.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Upravené v súlade s Pravidlá
Cesta a ubytování v rámci možností bylo v pořádku. Bohužel jsme zažili velmi negativní zkušenost, kdy jsme přijeli na hotel a bylo nám řečeno, že na naše jméno není rezervované ubytování (ano podle voucheru, který jsme před odjezdem obdrželi, se nic nenašlo). Dle slov operátora cestovní kancelář rezervaci zrušila a nikdo nevěděl proč.
Řešili jsme s CA a dopadlo to tak, že po necelých dvou hodinách čekání, jsme si museli ubytování znovu uhradit sami, abychom vůbec dostali pokoj a posléze podat reklamaci. Tu jsme podali a dostali vyjádření, že na vyřízení (a tedy logicky i navrácení platby) můžeme čekat i několik měsíců z důvodu toho, že cestovní kancelář, přes kterou byl zájezd objednán, sídlí v Německu.
Toto jednání nám přijde neprofesionální a zkazilo to celkový dojem z dovolené.
Cesta a ubytování v rámci možností bylo v pořádku. Bohužel jsme zažili velmi negativní zkušenost, kdy jsme přijeli na hotel a bylo nám řečeno, že na naše jméno není rezervované ubytování (ano podle voucheru, který jsme před odjezdem obdrželi, se nic nenašlo). Dle slov operátora cestovní kancelář rezervaci zrušila a nikdo nevěděl proč.
Řešili jsme s CA a dopadlo to tak, že po necelých dvou hodinách čekání, jsme si museli ubytování znovu uhradit sami, abychom vůbec dostali pokoj a posléze podat reklamaci. Tu jsme podali a dostali vyjádření, že na vyřízení (a tedy logicky i navrácení platby) můžeme čekat i několik měsíců z důvodu toho, že cestovní kancelář, přes kterou byl zájezd objednán, sídlí v Německu.
Toto jednání nám přijde neprofesionální a zkazilo to celkový dojem z dovolené.
Pláž nebyla, není co hodnotit.
StravaStrava byla v pořádku.
UbytovanieUbytování bylo v pohodě. Jediný minus byla asi lokalita - vše bylo daleko.
SlužbyÚklid probíhal denně, hotel měl vlastní restauraci, vlastní dopravu k stadionu San Siro . vše v pořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)




