Ivana U.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Toto byla moje nejlepší dovolená, všechno naprosto úžasné.
Toto byla moje nejlepší dovolená, všechno naprosto úžasné.
Pláž je přímo před hotelem, slunečníky a lehátka, krásný jemný písek, čisté moře, klidné pobřeží, minimum lidí, žádní čeští turisti, samí usměvavý a milí Italové.
StravaJídla byla spousta mohli jsme si vybrat co a kolik jsme chtěli, k tomu byl bohatý bufet a spousta dezertů a dortíků. Nejúžasnější byl manažer restaurace příjemný, obsluha taky super.
UbytovaniePřijeli jsme kolem deváté hodiny ráno, pokoj byl připravený do 15 min. Na recepci Frederico byl milý a vstřícný. Dostali jsme pokoj, který je prezentovaný na stránkách hotelu s velkou terasou a výhledem na moře. Vše perfektní.
SlužbySamozřejmě úklid pokoje každý den, paní příjemná a ochotná, venkovní bazén, vířivka, dětské brouzdaliště, animační program každý večer.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







