Jana B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Dobrý
Dobrý
Na úrovni
StravaVynikajúca
UbytovanieSpokojná
SlužbySlužby štandardné,mierne problémy s dorozumením
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 302 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Destinace: Jesolo Kategorie hotelu: 2 hvězdičky
Pokoje mají vlastní sociální zařízení, balkon, klimatizaci na vyžádání za poplatek na místě, sprchový kout se závěsem, trezor, TV, Wi-Fi. Dětská postýlka na místě za poplatek (na vyžádání). Kojenec (pokud je povolen) nemá vlastní postel (spí v posteli rodičů, maximálně 1 kojenec). Jednolůžkové pokoje, pokud jsou k dispozici, mohou být bez balkonu. Více pokojů, pokud jsou k dispozici, s palandou.
MŮŽETE SI REZERVOVAT JEDEN Z NÁSLEDUJÍCÍCH STRAVOVACÍCH PLÁNŮ PODLE DOSTUPNOSTI: Pokoj se snídaní: [zahrnuje - Snídani formou bufetu] nebo alternativně Polopenze: [zahrnuje - Snídani formou bufetu - Večeři s výběrem z menu] nebo alternativně Plná penze: [zahrnuje - Snídani formou bufetu - Oběd s výběrem z menu - Večeři s výběrem z menu]
Zvířata nejsou povolena
Hotel má celkem 30 pokojů, recepci, bar, restauraci, výtah.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základě 2 hodnocení)
36. najlepšie hodnotený z 181 hotelov v Lido di Jesolo
Jana B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Dobrý
Dobrý
Na úrovni
StravaVynikajúca
UbytovanieSpokojná
SlužbySlužby štandardné,mierne problémy s dorozumením
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Branislav Čipka
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel sme si nevybrali, ale bol nám ponúknutý ako posledná možnosť. Preto sme ho akceptovali a prispôsobili sa okolnostiam. Išlo nám o Caribe Bay a to sa podarilo. Z ubytovania máme zmiešané pocity, ale vzhľadom na výber ubytovania na poslenú chvíľu, sme boli ochotní čo to prehltnúť. Hotel má dobrú polohu. Je o ulicu ďalej ako promenáda, preto tam nie je hluk ale je blízko pláže. Vpravo od hotela je pekný hotel Frank, oproti hotel Oceanic a naľavo vyhorený veľký hotel bez názvu. Terasu sme mali práve smerom na tento vyhorený hotel, tak aspoň nás nikto neočumoval. Mali sme izbu č. 105, preto terasa bola naozaj veľká.
Za hotelom bolo vidieť aj veľké tobogany Caribe Bay a teda do tohto aqaparku to bolo pešo naozaj blízko. Veľké plus.
Hotel sme si nevybrali, ale bol nám ponúknutý ako posledná možnosť. Preto sme ho akceptovali a prispôsobili sa okolnostiam. Išlo nám o Caribe Bay a to sa podarilo. Z ubytovania máme zmiešané pocity, ale vzhľadom na výber ubytovania na poslenú chvíľu, sme boli ochotní čo to prehltnúť. Hotel má dobrú polohu. Je o ulicu ďalej ako promenáda, preto tam nie je hluk ale je blízko pláže. Vpravo od hotela je pekný hotel Frank, oproti hotel Oceanic a naľavo vyhorený veľký hotel bez názvu. Terasu sme mali práve smerom na tento vyhorený hotel, tak aspoň nás nikto neočumoval. Mali sme izbu č. 105, preto terasa bola naozaj veľká.
Za hotelom bolo vidieť aj veľké tobogany Caribe Bay a teda do tohto aqaparku to bolo pešo naozaj blízko. Veľké plus.
Pláž je naozaj veľmi pekná, čistá, každý deň ju upratujú, slnečníky a lehátka poskladajú. Výborné služby, sprchy, tolalety, iné. Niet čo vytknúť. Veľká spokojnosť.
StravaZačnem večerami, tie boli trojchodové a čo sme si vybrali bolo naozaj chutné. Raňajky to je o niečom inom. Nie je problém vymenovať čo bolo na výber každý deň. Lievance, dva druhy croissantov, šišky, jeden druh šunky, jeden salámy a jedno biele pečivo, tri druhy malých džemíkov, masielko, myska s jogurtom, dva džbániky s niečim čo vyzeralo ako džús (žltý a červený). Žiadne ovocie, zelenina, nič viac. Ale čo si zaslúži pochvalu je automat na kávu, ktorý kávu pomelie a tak urobí expresso. Bolo naozaj výborné. Iné druhy kývy boli klasicky práškové. Za kávičku expresso pochvala.
UbytovanieIzby sú na prvý dojem ešte horšie, ako je vidieť na fotkách na stránke CK. Avšak jednoduché kovové postele mali výborný madrac a preto sa na nich prekvapivo spalo dobre. Mali sme tri postele, čo bolo tiež veľké plus. Kúpelňa je žalostná, s pretekajúcim bidetom, zápachom, oknom, ktoré keď otovríte, tak sa dvere dajú otvoriť na cca 15 cm. Klimatizácia našťastie fungovala dobre a ticho, bez zápachu, tak v kombinácii s dobrými madracmi sa spalo nad očakávanie dobre. A to bolo dôležité, pretože sme si vštci dobre oddýchli.
SlužbyUpratovanie bolo na počudovanie na úroveň horela dobré, upratanú izbu sme mali každý daň. Je to rodinný hotel a teda počet personálu bol veľmi malý. Majiteľ alebo prevádzkovateľ, jeho syn - recepcia, dcéra - servírka (obaja veľmi milí). Potom ešte jedna servírka, ktorá mala za úlohu strpčovať život iným hosťom ako domácim a upratovačka.
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Filtrovať recenzie
Jana B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Dobrý
Dobrý
Na úrovni
StravaVynikajúca
UbytovanieSpokojná
SlužbySlužby štandardné,mierne problémy s dorozumením
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Branislav Čipka
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel sme si nevybrali, ale bol nám ponúknutý ako posledná možnosť. Preto sme ho akceptovali a prispôsobili sa okolnostiam. Išlo nám o Caribe Bay a to sa podarilo. Z ubytovania máme zmiešané pocity, ale vzhľadom na výber ubytovania na poslenú chvíľu, sme boli ochotní čo to prehltnúť. Hotel má dobrú polohu. Je o ulicu ďalej ako promenáda, preto tam nie je hluk ale je blízko pláže. Vpravo od hotela je pekný hotel Frank, oproti hotel Oceanic a naľavo vyhorený veľký hotel bez názvu. Terasu sme mali práve smerom na tento vyhorený hotel, tak aspoň nás nikto neočumoval. Mali sme izbu č. 105, preto terasa bola naozaj veľká.
Za hotelom bolo vidieť aj veľké tobogany Caribe Bay a teda do tohto aqaparku to bolo pešo naozaj blízko. Veľké plus.
Hotel sme si nevybrali, ale bol nám ponúknutý ako posledná možnosť. Preto sme ho akceptovali a prispôsobili sa okolnostiam. Išlo nám o Caribe Bay a to sa podarilo. Z ubytovania máme zmiešané pocity, ale vzhľadom na výber ubytovania na poslenú chvíľu, sme boli ochotní čo to prehltnúť. Hotel má dobrú polohu. Je o ulicu ďalej ako promenáda, preto tam nie je hluk ale je blízko pláže. Vpravo od hotela je pekný hotel Frank, oproti hotel Oceanic a naľavo vyhorený veľký hotel bez názvu. Terasu sme mali práve smerom na tento vyhorený hotel, tak aspoň nás nikto neočumoval. Mali sme izbu č. 105, preto terasa bola naozaj veľká.
Za hotelom bolo vidieť aj veľké tobogany Caribe Bay a teda do tohto aqaparku to bolo pešo naozaj blízko. Veľké plus.
Pláž je naozaj veľmi pekná, čistá, každý deň ju upratujú, slnečníky a lehátka poskladajú. Výborné služby, sprchy, tolalety, iné. Niet čo vytknúť. Veľká spokojnosť.
StravaZačnem večerami, tie boli trojchodové a čo sme si vybrali bolo naozaj chutné. Raňajky to je o niečom inom. Nie je problém vymenovať čo bolo na výber každý deň. Lievance, dva druhy croissantov, šišky, jeden druh šunky, jeden salámy a jedno biele pečivo, tri druhy malých džemíkov, masielko, myska s jogurtom, dva džbániky s niečim čo vyzeralo ako džús (žltý a červený). Žiadne ovocie, zelenina, nič viac. Ale čo si zaslúži pochvalu je automat na kávu, ktorý kávu pomelie a tak urobí expresso. Bolo naozaj výborné. Iné druhy kývy boli klasicky práškové. Za kávičku expresso pochvala.
UbytovanieIzby sú na prvý dojem ešte horšie, ako je vidieť na fotkách na stránke CK. Avšak jednoduché kovové postele mali výborný madrac a preto sa na nich prekvapivo spalo dobre. Mali sme tri postele, čo bolo tiež veľké plus. Kúpelňa je žalostná, s pretekajúcim bidetom, zápachom, oknom, ktoré keď otovríte, tak sa dvere dajú otvoriť na cca 15 cm. Klimatizácia našťastie fungovala dobre a ticho, bez zápachu, tak v kombinácii s dobrými madracmi sa spalo nad očakávanie dobre. A to bolo dôležité, pretože sme si vštci dobre oddýchli.
SlužbyUpratovanie bolo na počudovanie na úroveň horela dobré, upratanú izbu sme mali každý daň. Je to rodinný hotel a teda počet personálu bol veľmi malý. Majiteľ alebo prevádzkovateľ, jeho syn - recepcia, dcéra - servírka (obaja veľmi milí). Potom ešte jedna servírka, ktorá mala za úlohu strpčovať život iným hosťom ako domácim a upratovačka.
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...