Milord Hodnotenie: 3/5
od 269 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 1 hodnotenia)
Petra J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Strávili jsme naprosto pohodovou a skvělou dovolenou. Během našeho pobytu se neobjevil žádný problém. Skvěle jsme si odpočinuli. Uchvátila nás naprosto přátelská atmosféra, vstřícný a milý přístup všech zaměstnanců jak v hotelu, tak i na pláži.
Strávili jsme naprosto pohodovou a skvělou dovolenou. Během našeho pobytu se neobjevil žádný problém. Skvěle jsme si odpočinuli. Uchvátila nás naprosto přátelská atmosféra, vstřícný a milý přístup všech zaměstnanců jak v hotelu, tak i na pláži.
Čistá, uklizená, přátelský personál - při příjezdu o nás od pracovníků hotelu věděli, očekávali nás, dali nám na výběr, kde chceme po celou dobu pobytu mít svoje místo - nebyli jsme proto nikde daleko od moře. Každý den nás při příchodu a odchodu pozdravili - bylo to velmi milé.
Na pláži bylo málo lidí - zvláště během pracovních dní - nejednalo se tedy o pláž typu "hlava na hlavě".
Moře bylo čisté a teplé.
I zázemí na pláži bylo na skvělé úrovni - koutek pro děti, restaurace, neskutečně čisté toalety, převlékací kabiny.
Velmi jsme také ocenili klid a pohodu - ani jednou nás neobtěžovali žádní prodejci různých zaručeně skvělých a zaručeně značkových výrobků, popř. různých masáží (tak, jak jsme to zažívali v jiných letoviscích).
Velmi pestrá, připravená z kvalitních surovin. Všeho bylo vždy dostatek - velmi bohaté snídaně (mozzarella, vejce na několik způsobů, slané pečivo, nepřeberné množství sladkého pečiva, zelenina, ovoce, jogurty, salámy, sýr........).
Zvláštní pozornost věnoval personál způsobu servírování - velmi vkusné ve stylu "jíme také očima".
Večeře - zeleninový bufet - různě upravená zelenina, předkrm, hlavní chod, dezert - pravidelně se střídalo ovoce a sorbet. Možnost výběru vždy ze dvou chodů - velké množství pokrmů z mořských plodů.
Trochu menší pokoj, který však naprosto dostačoval tomu, že jsme na něm trávili minimum času. Dennodenní vzorný úklid, čistá a voňavá koupelna, velký balkon, klimatizace v ceně.
Celý hotel byl vždy vzorně uklizen, v jakoukoliv denní dobu byl naprosto čistý.
Personál vždy milý, ochotný a vstřícný, pracovníci recepce ovládají anglický jazyk na dobré úrovni - nebyl problém se na čemkoliv domluvit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Filtrovať recenzie
Petra J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Strávili jsme naprosto pohodovou a skvělou dovolenou. Během našeho pobytu se neobjevil žádný problém. Skvěle jsme si odpočinuli. Uchvátila nás naprosto přátelská atmosféra, vstřícný a milý přístup všech zaměstnanců jak v hotelu, tak i na pláži.
Strávili jsme naprosto pohodovou a skvělou dovolenou. Během našeho pobytu se neobjevil žádný problém. Skvěle jsme si odpočinuli. Uchvátila nás naprosto přátelská atmosféra, vstřícný a milý přístup všech zaměstnanců jak v hotelu, tak i na pláži.
Čistá, uklizená, přátelský personál - při příjezdu o nás od pracovníků hotelu věděli, očekávali nás, dali nám na výběr, kde chceme po celou dobu pobytu mít svoje místo - nebyli jsme proto nikde daleko od moře. Každý den nás při příchodu a odchodu pozdravili - bylo to velmi milé.
Na pláži bylo málo lidí - zvláště během pracovních dní - nejednalo se tedy o pláž typu "hlava na hlavě".
Moře bylo čisté a teplé.
I zázemí na pláži bylo na skvělé úrovni - koutek pro děti, restaurace, neskutečně čisté toalety, převlékací kabiny.
Velmi jsme také ocenili klid a pohodu - ani jednou nás neobtěžovali žádní prodejci různých zaručeně skvělých a zaručeně značkových výrobků, popř. různých masáží (tak, jak jsme to zažívali v jiných letoviscích).
Velmi pestrá, připravená z kvalitních surovin. Všeho bylo vždy dostatek - velmi bohaté snídaně (mozzarella, vejce na několik způsobů, slané pečivo, nepřeberné množství sladkého pečiva, zelenina, ovoce, jogurty, salámy, sýr........).
Zvláštní pozornost věnoval personál způsobu servírování - velmi vkusné ve stylu "jíme také očima".
Večeře - zeleninový bufet - různě upravená zelenina, předkrm, hlavní chod, dezert - pravidelně se střídalo ovoce a sorbet. Možnost výběru vždy ze dvou chodů - velké množství pokrmů z mořských plodů.
Trochu menší pokoj, který však naprosto dostačoval tomu, že jsme na něm trávili minimum času. Dennodenní vzorný úklid, čistá a voňavá koupelna, velký balkon, klimatizace v ceně.
Celý hotel byl vždy vzorně uklizen, v jakoukoliv denní dobu byl naprosto čistý.
Personál vždy milý, ochotný a vstřícný, pracovníci recepce ovládají anglický jazyk na dobré úrovni - nebyl problém se na čemkoliv domluvit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...