Hotel Apartmány Katinanna (Alleghe)

Taliansko-Civetta

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 80 664

Popis hotela pre vás pripravujeme.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od centra mesta 150 m
 • Vzdialenosť od zjazdovky 350 m
 • TV áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,3/5
Invia

Skvelé (2 hodnotení)

Ubytovanie 4,3/5

Strava 4,3/5

Cena 4,3/5

Kvalita zjazdoviek 4,3/5

14. najlepšie hodnotený z 62 hotelov v Civetta

Jiří Hronek Marec 2017

Dátum pobytu: 18.3. - 25.3.2017

Hodnotenie 4,0/5

Hezká destinace

Celkové hodnotenie

Hezká destinace

Ubytovanie
apartmány velmi pěkné

Strava
vlastní strava, dostupnost obchodů dostačující

Služby hotela
služby velmi dobré

Zjazdovky
lyžovačka jako v lepších alpách

Ubytovanie 4,0/5

Strava 4,0/5

Cena 4,0/5

Kvalita zjazdoviek 4,0/5

Jiří Hronek Marec 2017

Dátum pobytu: 18.3. - 25.3.2017

Hodnotenie 4,0/5

Hezká destinace

Celkové hodnotenie

Hezká destinace

Ubytovanie
apartmány velmi pěkné

Strava
vlastní strava, dostupnost obchodů dostačující

Služby hotela
služby velmi dobré

Zjazdovky
lyžovačka jako v lepších alpách

Ubytovanie 4,0/5

Strava 4,0/5

Cena 4,0/5

Kvalita zjazdoviek 4,0/5

Anonym Marec 2015

Dátum pobytu: 14.2. - 21.2.2015

Hodnotenie 4,5/5

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Celkové hodnotenie

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Ubytovanie 4,5/5

Strava 4,5/5

Cena 4,5/5

Kvalita zjazdoviek 4,5/5

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Ľudoprázdne stredisko v rozprávkovej krajine

Rozprávkový masív Civetta skrýva riedko zalesnený areál s mnohými ľudoprázdnymi zákutiami a zamiluje si ho každý pohodovo založený lyžiar. Prevažná väčšina z 80 kilometrov zjazdoviek nesie modré alebo červené označenie. Stredisko Civetta sa šplhá do nadmorskej výšky 2100 metrov a rýchlejšie rozpúšťanie snehu v jarných dňoch hravo vyriešia snežné delá pokrývajúce 75 kilometrov tratí. Rady pri vlekoch takmer neexistujú a na svahoch sa nemusíte vyhýbať desiatkam lyžiarov. Dva skvelo zariadené fun parky nad Alleghe a na zjazdovke Cristelin v Zoldo nadchnú majstrov freestylu na snowboardoch a vyznávačov boardercross. Bežkári zostanú ohromení kúzelnými panorámami pozdĺž výškových okruhov v 1650 metroch nad morom a rozmanitou ponukou občerstvenia v útulných horských chatách. Na deti čaká celodenné šantenie v lyžiarskych škôlkách a na detských ihriskách. Vďaka perfektnej polohe Civetty medzi areálmi Tre Valli, Cortina d’ Ampezzo a Arabba / Marmolada vzniká napojenie na chýrnu Sella Rondu a ďalšie desiatky kilometrov zjazdoviek.

Après-ski

Večerná zábava sa zo zjazdoviek presúva do mestečka Alleghe na brehu rovnako nazývaného jazera, Selva di Cadore, Palafavera a Zoldo. Romantické prechádzky okolo zamrznutého jazera Alleghe prinášajú vytúžený relax, zatiaľ čo párty v après-ski baroch na svahoch pokračujú až do neskorých nočných hodín. Pešie túry v diaľke 1-4 kilometra vedú k jazeru Coldai, okolo mestečka Zoldo alebo k horským chatám na hrebeňoch. V rámci popoludňajších radovánok si vyskúšajte rogalo, sankársku dráhu, klzisko alebo ľadový hokej. Odpočinok hľadajte v saune v soláriu. Príjemný večer strávite v reštauráciách s delikátnou kuchyňou a bohatým výberom dobrého pitia.

Doprava

Civetta je najrozsiahlejšie stredisko regiónu Veneto a stáva sa víkendovou destináciou talianskych lyžiarov z juhu zeme. Príjazd zo severu vedie cez horské sedlá Campolongo (od Brunecku) alebo Falzarego (od Cortiny). Z Brna pôjdete cez Viedeň a Villach a približne 590 kilometrov zdoláte za necelých 8 hodín. Cesta z Košíc cez Budapešť a Ljubljanu meria 1060 kilometrov a trvá cez 10 hodín. Parkoviská pri nástupných staniciach kabínkových lanoviek sú zadarmo. Ski busová linka Masaré – Alleghe – Malga Ciapela prepája Civettu s okruhom Sella ronda.

Koľko to stojí?

Ski pas Civetta je platný v strediskách Civetta a S. Fosca. Šesťdňová permanentka pre dospelých stojí 241 €, pre juniorov do 16 rokov 169 € a pre seniorov nad 65 rokov 217 €. Deti do 8 rokov lyžujú v sprievode rodičov zadarmo. Ďalšie zľavy sú pripravené pre skupiny a autobusové zájazdy. Rozšírený ski pas Dolomiti Superski vám otvorí brány do všetkých 12 areálov Dolomitov a k dispozícii je aj lacnejší kombinovaný ski pas platiaci čiastočne ako Dolomiti Superski a čiastočne ako Civetta.

Leto pod masívom Civetta

Masív Civetta dosahujúci nadmorskú výšku až 3 218 metrov lemuje mestečká Alleghe, Selva di Cadore, Zoldo a Palafavera. V rozprávkovej krajine sa sem tam krčia horské chaty a malebné dedinky. Nedotknutou prírodou so šumiacimi potôčikmi a hustými lesmi vedú dobrodružné cyklotrasy a zaujímavé trasy pre peších. K najnavštevovanejším turistickým chodníkom patrí Zoldo Ring prechádzajúci cez ľadovce, zabudnuté osady a vrcholy Civetty. Horolezci stúpajú vysoko k oblakom na hory Civetta Pelmo či Marmolada. Pri výstupe na Pelmetto si všimnete zachovalých stôp dinosaurov a o ich živote v Dolomitoch vás poučí múzeum Vittorino Cazzetta v Selva di Cadore. Kúzelné prírodné jazero Alleghe vzniklo zosuvom pôdy až v roku 1771 a na jeho brehoch sa sústreďujú všetky vodné športy. V miestnych krčmičkách si nielenže pochutnáte na tradičnej kuchyni, ale zaspievate si karaoke, alebo si zatancujete pri živej hudbe.

 • Vzdialenosť od centra mesta 150 m
 • Vzdialenosť od zjazdovky 350 m

Počasie

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December