Marina P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2025
Bylo všechno naprosto vynikající.
Bylo všechno naprosto vynikající.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 872 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základe 5 hodnotení)
59. najlepšie hodnotený z 426 hotelov v Bibione
Marina P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2025
Bylo všechno naprosto vynikající.
Bylo všechno naprosto vynikající.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Daniela Hrubjaková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem z dovolenky bol výborný, radi sa tam niekedy znovu ubytujeme. Všetko bolo super, ubytovanie a strava perfektné, pláž a staré mesto blízko a hlavne vyšlo nám krásne počasie.
Celkový dojem z dovolenky bol výborný, radi sa tam niekedy znovu ubytujeme. Všetko bolo super, ubytovanie a strava perfektné, pláž a staré mesto blízko a hlavne vyšlo nám krásne počasie.
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Filtrovať recenzie
Marina P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2025
Bylo všechno naprosto vynikající.
Bylo všechno naprosto vynikající.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Éva F.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Celkově jsme byli se vším spokojeni. Od obsluhy jsme čekali více, mohl být větší výběr.
Celkově jsme byli se vším spokojeni. Od obsluhy jsme čekali více, mohl být větší výběr.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Václav Fišer
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
V první řadě zdůrazňuji, že jsem si vědom, že INVIA pouze zajišťuje zájezd.
Hodnocení:
Hotel byl presentován jako 5 ti hvězdičkový. Při uzavírání smlouvy bylo řečeno, že již nejsou místa a musel jsem doplatit za luxusní pokoj.
Tuto přirážku budu požadovat vrátit - viz následující komunikace.
Pokoj (jednopokojový) + koupelna i chodba....Pokoj byl velmi malý, běžně vybavený jako v *** a hůře. Pohyb po pokoji byl velmi omezený - úzké průchody, malá koupelna...
Na dotaz v recepci hotelu - prý odpovídá zadání... S tím ale rozhodně nesouhlasím.
Pokoj byl umístěn ve 2 patře, s výhledem do parku. Park byl veřejný, venčili zde psy, přijížděli v autech,... tedy nebyl klid.
Výhled na moře nebyl, jen když jsem se vyklonil z balkonu. Hrůza.
Jídlo. Nabídka odpovídala max.*** - viz minulé pobyty. Velmi špatné - vůbec to neodpovídalo kategorii hotelu.
Parkování. Sice v podzemních garážích, ale typu supermarket - kdekdo parkoval kdekoliv - odřeli nám auto a promáčkli dveře. Hrůza.
Výtahy. Zcela nelogicky nebyl výtah z I. parkoviště do 2 patra. Museli jsme jít se zavazadly nejprve do 0 a tam přejít cca 30m k jiným výtahů. Hrůza.
Navíc ve výtahu jezdili návštěvníci obalení ručníky odkudsi. Odporné.
Chodby. Na chodbách téměř trvale pracovali uklízečky. Téměř trvale tam stály vozíky s prádlem a tak.
Pozvat si do pokoje našeho významného klienta jsem si vůbec nedovolil. Jednali jsme v baru - což nemusím dále komentovat.
Volal jsme panu Vyvadilovi. Po-té přijela zástupkyně INVIA. Nechtěl jsem se již nikam stěhovat, navíc prý ubytování odpovídá,... Nechal jsem vše jak je.....
Celkově:
Hrůza. Doporučuji vyřadit tento hotel z Vaší nabídky.
Presentovaná kategorie odpovídá tak hotelu o max.***. A to jsem velmi tolerantní.
Tentokrát jsem nebyl vůbec spokojený. Pobyt nám připadal jako neskutečný sen - strašný. Opravdu rádi jsme pobyt ukončili.
Opakuji: Jsem si vědom, že Vaše INVIA za to nemůže.
V první řadě zdůrazňuji, že jsem si vědom, že INVIA pouze zajišťuje zájezd.
Hodnocení:
Hotel byl presentován jako 5 ti hvězdičkový. Při uzavírání smlouvy bylo řečeno, že již nejsou místa a musel jsem doplatit za luxusní pokoj.
Tuto přirážku budu požadovat vrátit - viz následující komunikace.
Pokoj (jednopokojový) + koupelna i chodba....Pokoj byl velmi malý, běžně vybavený jako v *** a hůře. Pohyb po pokoji byl velmi omezený - úzké průchody, malá koupelna...
Na dotaz v recepci hotelu - prý odpovídá zadání... S tím ale rozhodně nesouhlasím.
Pokoj byl umístěn ve 2 patře, s výhledem do parku. Park byl veřejný, venčili zde psy, přijížděli v autech,... tedy nebyl klid.
Výhled na moře nebyl, jen když jsem se vyklonil z balkonu. Hrůza.
Jídlo. Nabídka odpovídala max.*** - viz minulé pobyty. Velmi špatné - vůbec to neodpovídalo kategorii hotelu.
Parkování. Sice v podzemních garážích, ale typu supermarket - kdekdo parkoval kdekoliv - odřeli nám auto a promáčkli dveře. Hrůza.
Výtahy. Zcela nelogicky nebyl výtah z I. parkoviště do 2 patra. Museli jsme jít se zavazadly nejprve do 0 a tam přejít cca 30m k jiným výtahů. Hrůza.
Navíc ve výtahu jezdili návštěvníci obalení ručníky odkudsi. Odporné.
Chodby. Na chodbách téměř trvale pracovali uklízečky. Téměř trvale tam stály vozíky s prádlem a tak.
Pozvat si do pokoje našeho významného klienta jsem si vůbec nedovolil. Jednali jsme v baru - což nemusím dále komentovat.
Volal jsme panu Vyvadilovi. Po-té přijela zástupkyně INVIA. Nechtěl jsem se již nikam stěhovat, navíc prý ubytování odpovídá,... Nechal jsem vše jak je.....
Celkově:
Hrůza. Doporučuji vyřadit tento hotel z Vaší nabídky.
Presentovaná kategorie odpovídá tak hotelu o max.***. A to jsem velmi tolerantní.
Tentokrát jsem nebyl vůbec spokojený. Pobyt nám připadal jako neskutečný sen - strašný. Opravdu rádi jsme pobyt ukončili.
Opakuji: Jsem si vědom, že Vaše INVIA za to nemůže.
Počasí nám neumožnilo pobyt na pláži - kromě jednoho dne, kdy bylo hezky.
Ale při procházce večer - pláž neupravená, u slunečníků hromady hraček, odpadky, ....
Tak hroznou jsem ještě neviděl.
Opravdu nás nelákalo si tam lehnout a odpočívat.
viz výše
Ubytovanieviz výše
SlužbyRaději jsme žádné nevyužili - opravdu zvláštní úroveň - viz pohyb nějak páchnoucích omotaných lidí.
Bar a pod. - běžné - žádný nadstandard odpovídající *****. Hrůza.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (2)
Daniela Hrubjaková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem z dovolenky bol výborný, radi sa tam niekedy znovu ubytujeme. Všetko bolo super, ubytovanie a strava perfektné, pláž a staré mesto blízko a hlavne vyšlo nám krásne počasie.
Celkový dojem z dovolenky bol výborný, radi sa tam niekedy znovu ubytujeme. Všetko bolo super, ubytovanie a strava perfektné, pláž a staré mesto blízko a hlavne vyšlo nám krásne počasie.
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...