Hotel Rezidence Marmolada

Hodnotenie: 2/5

Taliansko, Arabba/Marmolada, Boscoverde

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 48 805

Poloha

Malá moderná rezidencia sa nachádza na pokojnom a slnečnom mieste na úpätí ľadovca Marmolada v obci Bosco Verde. Nákupné možnosti, supermarket, pošta, banka atď. Sa nachádzajú v meste Rocca Pietore, ktoré je vzdialené asi 2 km. Zjazdová trať Malga Ciapela-Marmolada je vzdialená 3,5 km (prepojenie s Arabba a Sella Ronda Svahy - km od zjazdových tratí Civetta). Zastávka ski busu je 70 m od rezidencie. Zimný rezort Marmolada je považovaný za absolútnu špičku lyžiarskej ponuky v európskom meradle. Symbolom oblasti je známa hora Marmolada ktorá sa týči do výšky 3 342 m. Stredisko ponúka 62 km zjazdoviek väčšinou strednej a vyššej obtiažnosti. Vďaka vysoko položeným tratiam je oblasť ideálna aj pre jarné lyžovanie.

Vybavenie

Dvojposchodová rezidencia sa skladá z dvoch budov v typicky horskom štýle ponúka jednoduché a funkčné ubytovanie a príjemnú rodinnú atmosféru. Klientom je k dispozícii recepcia a parkovacie miesto pred objektom.

Ubytovanie

Jednoducho zariadené apartmány typu: BILO až pre 4 osoby-1 spálna s manželskou posteľou, 1 spálňa s poschodovou posteľou, obývacia izba s kuchynským kútom, sociálne zariadenie (toaleta, sprcha). TRILO až pre 6 osob- 1 spálňa s manželskou posteľou, 1 spálňa s manželskou posteľou + ďalšie lôžko, obývacia izba s jedným lôžkom, kuchynský kút, sociálne zariadenie (toaleta, sprcha). V kuchynke nie sú k dispozícii upratovacie a čistiace prostriedky (nutné vziať vlastnú). Záverečné upratovanie je za poplatok. Možnosť ubytovania s domácim miláčikom (za poplatok).

Strava

Bez stravy - klienti majú možnosť varenia v jednoducho zariadenej kuchynke alebo stravovanie v jednej z vyhlásených reštaurácií v neďalekom Rocca Pietore.

Služby

Hotel získava klientov bezkonkurenčnou polohou a typicky horskou atmosférou. Klientom je k dispozícii parkovacie miesto priamo pred rezidenciou. Hostia môžu využiť nákupných možností a zábavy v neďalekom stredisku Rocca Pietore.

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 0 m
  • Vzdialenosť od zjazdovky Zjazdovka 3 km
  • TV TV áno
  • Chladnička Chladnička áno
  • Kľudná lokalita Kľudná lokalita áno
  • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...