Jetwing Blue Hodnotenie: 5/5
od 1 125 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 1 125 € za os.
od 1 030 € za os.
od 1 017 € za os.
od 910 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 33 hodnotení)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Všem doporučuji navštívit tuto krásnou a rozmanitou zem. Najdete zde překrásné pláže, kde nikdo není. Pokud se vydáte do vnitrozemí, tak na vás čeká úžasný pohled nedotčené přírody. Na Srí lance se prolínají různá náboženství. Najdete zde spoustu památek, krásné chrámy, kostely, muzea, národní parky, čajové plantáže a spoustu zajimavých míst.
Všem doporučuji navštívit tuto krásnou a rozmanitou zem. Najdete zde překrásné pláže, kde nikdo není. Pokud se vydáte do vnitrozemí, tak na vás čeká úžasný pohled nedotčené přírody. Na Srí lance se prolínají různá náboženství. Najdete zde spoustu památek, krásné chrámy, kostely, muzea, národní parky, čajové plantáže a spoustu zajimavých míst.
Pláž je kousek od bungalovů. Je rozlehlá, čistá bez kamenů. Jsou tu lehátka, slunečníky a máte k dispozici i hotelové osušky. Občas byly velké vlny, ale nám to vůbec nevadilo. Na pláži jsme byli hodně často úplně sami.
StravaMěli jsme pouze snídani, která byla výborná. Velký výběr místních pokrmů, ovoce, zelenina, omelety...Jelikož jsme hodně cestovali, stravovali jsme se spíše u místních v malých bistrech a na večeři jsme si došli do restaurace kousek od hotelu. Vyzkoušeli jsme i hotelovou večeři, která se dá doplatit a byla moc dobrá.
UbytovanieCarollina beach hotel je moc hezký klidný hotel. Na pokoji je klimatizace, lednice, varná konvice, káva, čaj a každý den balená voda. Kdo hledá odpočinek, ticho a klid najde ho právě tady. Nečekejte žádné rušné ulice. Hotel je v části, kde téměř nic není. V pěší vzdálenosti jsou asi dva místní obchůdky a dvě restaurace, kde vám připraví moc chutné jídlo.
SlužbyNeměli jsme si na co stěžovat. Každý den uklizené čisté pokoje.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (7) (0)
Zuzana Thamová
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pohoidová dovolená
Pohoidová dovolená
Plaž byla udržovaná,čista, lidí málo, koupani v moři špatné, velké vlny, které
stahovaly do moře, u hotelu velký bazen kde se dalo dobře plavat
Strava byla pestrá
UbytovanieUbytování prostorné každy den úklid čisté ručníky uklizeno
SlužbySlužby v hotelu byly kvalitní velmi milý personál
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (1)
Filtrovať recenzie
Petr Potuček
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel hrůza strava maso se nedá řezat natož kousat, nemá cenu volat českému delegatovi na telefonů z hotelu má provize a nic nevyřeší ještě zvas udělá blbce.
Hotel hrůza strava maso se nedá řezat natož kousat, nemá cenu volat českému delegatovi na telefonů z hotelu má provize a nic nevyřeší ještě zvas udělá blbce.
Pláže málo lehátek pokud si člověk neprivstal tak v 6h ráno a nerezervovel lehátka už je neměl. Sami toulavý psi po pláži v okolí pláže doslova smetiště.
StravaAll inclusive hrůza máte nárok na colu a pivo vše ostatní musím platit občerstvení hrozně tvrdé a podle mě dělané že zbytků, takže jsme se v tom samém hotelu a kuchyni stravování z jídelního lístků který jsme platily a jídlo najednou bylo chutné a měkké. All inclusive vyhozené peníze.
UbytovanieBylo nám řečeno na CA že střídání proběhne v 10h dopoledne a do té doby můžeme využívat služby hotelu a uschování zavazadel. Realita byla jiná střídání nám umožnily ve 14h bez nároku na stravu či uschování zavazadel, prostě čekat na ulici pokud nezaplatime 50 dolarů za pokoj po zaplacení 150 dolarů za 3 pokoje jsme byly ubytování doslova ve chlivě. Při odjezdu jme měli pobyt zaplacen do 21.2.2020 ale zduvodu odletu ve 3.40h ráno jsme museli odjet na letiště už 20.2.2020 ve 23:30h tudíž ubytování a stravování na 21.2 jsme už nevyužili a ani nám to nebylo nějak kompenzovano příjezdem a doplacení pokojů.
SlužbyPokud neuplacite nemáte nárok ani na úklid za vše musíte platit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Petr Vytiska
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bar na pláži a u bazénu zavřený strava ani občerstvení neodpovídá oll inklusive vedení hotelu si hledí jen své vlastní kapsi
Bar na pláži a u bazénu zavřený strava ani občerstvení neodpovídá oll inklusive vedení hotelu si hledí jen své vlastní kapsi
Pláž í moře super nižší personál ochotný a milí jen lehátka a slunečníky by stálo za úvahu o výměně za novější verzi
StravaNeustále se opakující pokrmy při bufetu nebo jídelní lístek který obsahuje pouze výběr ze dvou jídel Katastrofa
UbytovanieVcelku přijatelné
SlužbyMenegment bych doporučil vyhodil žádná starost o hosty jen somrovani o cigarety nebo úplatek
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Roman Petrlák
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
už nikdy více
už nikdy více
nepořádek na pláži , žádný bar , který jste inzerovali
Stravanebylo co jídlu ani ovoce , žádné pečivo
Ubytovaniepokoje plesnivé , 3x nás stěhovali
Službyhrozný
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (2)
Adéla Makalová
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Z dovolené máme krásné dojmy, moc se nám tam líbilo... i když jsme občas byli bezradní ohledně jídla a dorozumívání.
Z dovolené máme krásné dojmy, moc se nám tam líbilo... i když jsme občas byli bezradní ohledně jídla a dorozumívání.
Pláž byla krásná. Soukromá jen pro náš hotel. Plážový bar tedy nefungoval, ale pan nám nosil ručníky a polstry na lehátka.
StravaOhledně jídla to v začátcích bylo trošku složitější. Mám alergii na laktózu (jak jsme zjistili, tak to oni neznají). Očekávali jsem stravu v podobě rautů, jelikož jsme v hotelu byli jen s pár dalšími hostmi, dostávali jsme vybrat z menu ze dvou jídel a já nikdy nevěděla, zda je či není v tom jídle laktoza a ani personál mi to neuměl říct. Menu se stále opakovalo, čehož jsme měli také plné zuby. Zaplatili jsme si ALL INCLUSIVE a ani jsme se nemohli pořádně najíst. Pár dní před Vánoci, zčalo jezdit o něco víc hostů a naše vysněné rauty byly zpět. Jinak jídlo bylo výborné, jen pálivé.
UbytovanieUbytování nám připadalo na Srí Lanku až moc moderní, byli jsme připraveni, že ubytování nebude nic moc...ale byli jsme velmi mile překvapení.
SlužbySlužby hotelu byli dobré, jen nám tam chybělo nějaké fitko, aktivity …. byl tam jen kulečník. Personál se k nám chova moc hezky a využili jsme i SPA, které doporučujeme.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zdeněk Tovara
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
První 4 dny okouzlující pokud nejste na hotelu když prší, to si pak začnete všívat jak to tam opravdu funguje
První 4 dny okouzlující pokud nejste na hotelu když prší, to si pak začnete všívat jak to tam opravdu funguje
Velké vlny, nebezpečné proudy, koupání jen občas, pláž čistá, prázdná, prostě klid a pohoda, jen průchod na pláž je lemována kokosovými palmami a občas z těch 20ti metrů nějaký spadne tak jsme měli strach, aby nás netrefil.
StravaŽádné hygienické podmínky pro přípravu stravy, maso sekané i s kostmi, což je dost nebezpečné. All inclusive nepřijatelné. Nejhorší byli večeře, které byly až od 20:00, mezi obědem a večeří nebylo možné si nic dát.
UbytovanieNaprostá nepřipravenost personálu, plíseň, hmyz.... Nejlepší pouze na přespání a odjet pryč za poznáváním.
SlužbyLíný personál, nemohl jsem si po obědě dát ani kávu, bylo mi řečeno že je pouze ke snídani, úklid byl pouze jednou.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (1)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...