Šárka Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Na Srí Lance jsme byli poprvé a dovolenou jsme užili nad očekávání. Přes nepříjemnosti, které nám nachystala cestovka máme z dovolené skvělý pocit a cítíme se příjemně odpočatí. Nejvíce nás překvapila ochota místních lidí, se kterou jsme se jinde ještě nesetkali.
Na Srí Lance jsme byli poprvé a dovolenou jsme užili nad očekávání. Přes nepříjemnosti, které nám nachystala cestovka máme z dovolené skvělý pocit a cítíme se příjemně odpočatí. Nejvíce nás překvapila ochota místních lidí, se kterou jsme se jinde ještě nesetkali.
Pláž byla sice malá, ale krásná. Jemný písek a čistá voda. Osobně jsem se do oceánu neodhodlala kvůli vysokým vlnám. Vedle pláže místní paní prodávala mladé kokosy, jejichž šťáva byla výborná. Cena 100 rupií (cca 16 Kč) přitom byla za takovou dobrotu až směšná. :)
StravaJídlo v hotelu bylo neskutečně dobré. Obrovský výběr jak místních, tak i kontinentálních jídel. Perfektní je místní ovoce, které se chutí nedá srovnávat s tím, které koupíme u nás v Čechách.
UbytovanieUbytování včetně jídla bylo naprosto perfektní. Personál velmi příjemný a ochotný.
SlužbyOchotný personál poradil se vším, co bylo třeba. Neměli jsme žádný problém a pokud jsme měli dotazy, okamžitě nám byly zodpovězeny. Dokonce když jsme jeli na celodenní výlet, dostali jsme od nich box se snídaní a oběděm a 1 litr balené vody na osobu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (7)

















































