Pavlína N.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Dovolená se nám moc líbila, personál je opravdu moc milý, snaží se o zábavu, pomoc se vším.
Dovolená se nám moc líbila, personál je opravdu moc milý, snaží se o zábavu, pomoc se vším.
Pláž čistá, dostatek lehátek, hráli jsme beach volejbal a další sporty na pláži.
StravaVelký výběr všeho (zeleniny, ovoce, masa, dezerty, každý den zmrzlina), super bylo, že byl každý den gril.
UbytovanieHotel i pokoj byl čistý.
SlužbyMasáž super, personál byl velice milý a ochotný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (1)



















