Amal Beach Hodnotenie: 3/5
od 1 135 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 1 135 € za os.
od 1 374 € za os.
od 945 € za os.
od 963 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 3 hodnocení)
Jan Uherek
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pláž u hotelu čistá, ale hned vedle z každé strany vyplaven šílený bordel, tak to se mi nelíbilo. ale znám horší pláže, tak jsem to nějak přehlížel.
StravaStrava byla nejlepší. Všeho dostatek s příjemnou obsluhou. kdo nemusí ostrá jídla, tak na to si dát pozor, stačí ochutnat malý kousíček něčeho ostrého, nemáte šanci pitím tuto sílu uklidnit. Fakt Vás to protáhne. A protože nemusím ryby, tak zde byly skvěle připravené, nejlepší byl tuňák :-)
UbytovanieByl jsem překvapený s každodenním úklidem a výměnou ručníků, dále ledničky, fénu na pokoji a trezoru, který byl zdarma na recepci.
SlužbyNemám žádné připomínky, jen co mi asi nejvíc vadilo, tak Rusové, kteří se chovali jako kdyby jim to tam všechno patřilo, hluční bez ohledu na druhé. Byl jsem rád, když ta jedna partia odjela a byl klid.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (7) (1)
Filtrovať recenzie
Jan Uherek
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pláž u hotelu čistá, ale hned vedle z každé strany vyplaven šílený bordel, tak to se mi nelíbilo. ale znám horší pláže, tak jsem to nějak přehlížel.
StravaStrava byla nejlepší. Všeho dostatek s příjemnou obsluhou. kdo nemusí ostrá jídla, tak na to si dát pozor, stačí ochutnat malý kousíček něčeho ostrého, nemáte šanci pitím tuto sílu uklidnit. Fakt Vás to protáhne. A protože nemusím ryby, tak zde byly skvěle připravené, nejlepší byl tuňák :-)
UbytovanieByl jsem překvapený s každodenním úklidem a výměnou ručníků, dále ledničky, fénu na pokoji a trezoru, který byl zdarma na recepci.
SlužbyNemám žádné připomínky, jen co mi asi nejvíc vadilo, tak Rusové, kteří se chovali jako kdyby jim to tam všechno patřilo, hluční bez ohledu na druhé. Byl jsem rád, když ta jedna partia odjela a byl klid.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (7) (1)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.