Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

od 895 EUR za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 95 944

Poloha

Luxusný moderný hotel je situovaný na atraktívnom mieste neďaleko najvyššej budovy sveta Burj Khalifa, najväčšieho obchodného centra sveta Dubai Mall a len 5 minút jazdy od World Trade Center. Krásna dlhá piesková pláž Jumeirah Beach sa nachádza 15 minút jazdy od hotela (pohodlne dostupná hotelovým minibusom zadarmo). Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v bezprostrednej blízkosti ubytovania. Transfer z medzinárodného letiska Dubai trvá 15 minút.

Vybavenie

Luxusné moderný apartmánový hotel disponuje 181 apartmánmi a suitami s nádherným panoramatickým výhľadom rozmiestnenými v štýlovej výškovej budove obklopené starostlivo udržiavanú zeleňou. Klientom je k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, All Day Dinning reštaurácia Ochid s terasou, kaviareň, niekoľko barov, business centrum (najmodernejšie vybavenie), internetový kútik (za poplatok), zasadacia miestnosť, elegantný vonkajší bazén, opaľovací terasa (lehátka a slnečníky zadarmo), detský bazén, detské ihrisko, moderné fitnes centrum, sauna, masážny salón, športoviská a parkovisko.

Ubytovanie

Moderne zariadené priestranné dvojlôžkové suity s možnosťou až dvoch prísteliek sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, toaleta, fén), telefónom, písacím stolom, rýchlovarnou kanvicou, klimatizáciou, rádiom, satelitnou TV, minibarom, trezorom, plne vybaveným kuchynským kútom, jedálenským kútom a balkónom alebo terasou. Hotel má niekoľko izieb prispôsobených hendikepovaným klientom (na vyžiadanie). Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie (zdarma). WiFi na izbe je k dispozícii zadarmo.

Strava

Raňajky formou bohatého bufetu (kútik zdravej výživy, detský bufet). Hostia si môžu dokúpiť večere formou bufetu (nápoje za poplatok, pri večeri je vyžadované formálne oblečenie).

Služby

Luxusný hotelový rezort si získava svojich hostí polohou na atraktívnom mieste s nádherným panoramatickým výhľadom na lagúnu s tancujúcimi fontánami a najvyššiu budovu sveta Burj Khalifa, vynikajúcou kuchyňou aj prvotriednou kvalitou služieb. Umožňuje športové aktivity ako napr. Cvičenie vo fitness, aerobik, vodnú gymnastiku, vodné pólo, plávanie, squash, golfový trenažér, bedminton a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži za poplatok (napr. Loďky, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch, šnorchlovanie). Pre relaxáciu je určená sauna, vírivka a masážne centrum s pestrou ponukou masáží (za poplatok). Deti majú k dispozícii krásny detský bazén s časťou pre deti a moderné ihriská. Ďalšie možnosti relaxácie, zábavy i športového vyžitia majú hostia v bezprostrednej blízkosti hotela.

Služby za poplatek

Vodné športy na pláži, lehátka a slnečníky na pláži, internet, masáže, sauna.

Pláž

Krásna dlhá piesková pláž Jumeirah s pozvoľným vstupom do mora a širokou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov (za poplatok - loďky, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch, potápanie, šnorchlovanie) sa nachádza 15 minút jazdy od rezortu. Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (za poplatok). Hotel zaisťuje pravidelnú dopravu shuttle busom zdarma.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 10 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Golf áno
 • Fitness áno
 • Kuchynský kút áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

07:00 h

Popis

Dubai, to je hlavné mesto a doslova centrum všetkého diania rovnakomenného emirátu Dubai. Emirát Dubai leží na Arabskom poloostrove v Perskom zálive a je druhým najväčším emirátom Spojených arabských emirátov. Jeho rozloha je 3885 km2 a má 1,3 miliónov obyvateľov. Hlavným centrom emirátov je mesto Dubai. Najväčšia časť emirátu je tvorená púšťou. Pokiaľ vás zaujíma jazyk, ktorým sa hovorí v emirátu, dohovoríte sa tu arabsky, ale i anglicky.

Dubai je doslova perlou Spojených Arabských emirátov - nájdete tu prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, priezračné modrozelené more i nádherný podmorský svet plný neobyčajných druhov rastlín a živočíchov. Je to svet luxusu a tiež najprepychovejších hotelov. Dýchne tu na vás však i história starých arabských domov a mešít.

Dubai je najbohatším zo siedmich emirátov, svoje zisky však neťaží len čierneho zlata. Významnou časťou jeho príjmou tvorí rozvinutý turistický ruch, ktorý je zameraný predovšetkým na bohatšiu klientelu. Preto sú v hlavnom meste luxusné hotely, ktorých dominantou je i najvyšší hotel sveta, umelé palmové ostrovy a podmorský hotel. Navzdory miestnej klíme bol v Dubaji vybudovaný zimný areál, kde si môžete zalyžovať, i keď vonku panujú vysoké teploty dosahujúce niekedy až 50 °C.

V meste Dubai žijú takmer všetci obyvatelia emirátu Dubai. Naviac niektorí obyvatelia Spojených arabských emirátov, ktorí sú zamestnaní v Dubaji, bývajú v susednom emiráte Šardžá, kde sú výrazne nižšie nájmy. Mesto Dubai nájdete pri severnej hranici emirátu Dubai. Mesto sa delí na dve časti Dubai Creek, výbežok Perzského zálivu. Luxusnejšiou časťou je Bur Dubai a Jumeirah, kde panuje neskutočný luxus, vyrástli tu do neba siahajúce mrakodrapy,drahé hotely a nádherné obchodné centrá. Druhá časť je Deiru, ktorá dýcha históriou a ponúka svojím náštevníkom atmosféru arabského sveta. Tu nájdete romantické uličky prevoňané exotickým korením a Zlaté trhovisko, ktoré je vraj najväčším na svete a ponúka nádherné šperky a najrôznejší tovar arabského sveta.

Keď budete v Dubaji, nenechajte si ujsť náštevu Dubajského múzea, ktoré vám odkryje kus z histórie emirátu Dubai. Múzeum mapuje ohromnú rýchlosť, s akou sa mesto vyvíjalo a nájdete tu i zrekonštruovaný zlatý trh.
Mesto ukrýva i množstvo mešít. Medzi turisticky najatraktívnejšie patrí mešita Jumeirah, kam majú prístup i nemoslimovia.

Keď budete unavení prechádzkami po meste, užijte si relax na niektorých z nekonečných pláží. Teplota mora sa tu pohybuje medzi 22 - 35 °C! Užijte si potápanie a šnorchlovanie, obdivujte podmorský svet, alebo si vyjdite na lodi, trebárs do oblasti Fujairah. Millovníci prírody uvítajú výlet na safari do púšte, kde uvidia nekonečné púštne duny a z blízkosti niekoľkých desiatok metrov uvidia i najrôznejšie pre Európanov exotické zvieratá.
 • Vzdialenosť od pláže 10 km
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 07:00

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 39 °C v noci 28 °C

 • Teplota vody 32 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 37 °C v noci 28 °C

 • Utorok 40 °C v noci 29 °C

 • Streda 40 °C v noci 30 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December