Hotel Express Hotel Holiday Inn Safa

Spojené arabské emiráty-Dubaj-Deira

Viac o ubytovaní

od 462 EUR za osobu

Vyberte termín

Ponuky termínov

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 41 812

Poloha

Jednoduchý mestský hotel je situovaný uprostred známej Dubajskej obchodnej štvrti Sheikh Zayed road . Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v bezprostrednej blízkosti ubytovania ( obchody, bary , reštaurácie , športoviská , kongresové centrum, finančné centrum ) . Krásna piesočnatá pláž Jumeirah Beach je pohodlne dostupná bezplatnou miestnou dopravou ( zdarma ) . Transfer z medzinárodného letiska Dubai trvá 30 minút .

Vybavenie

Príjemný , novo zrekonštruovaný business hotel disponuje 171 izbami, rozmiestnenými v modernej budove s pekným výhľadom do okolia . Klientom je k dispozícii vstupná hala s recepciou , trezory, turistickými informáciami a lobby barom , výťah, hlavná reštaurácia, kaviareň, internetový kútik ( za poplatok ) , WiFi pripojenie ( za poplatok ) , čistiareň , práčovňa, stroj na čistenie obuvi , priestranná konferenčná miestnosť ( kapacita 60 osôb , moderné audiovizuálna technika ) , samoobslužné business centrum, telocvičňa , herňa , spoločenská miestnosť so satelitnou TV , úschovňa batožiny a parkovisko .

Ubytovanie

Moderne zariadené , vzdušné dvojlôžkové izby s možnosťou až dvoch prísteliek sú vybavené sociálnym zariadením ( sprcha , toaleta , fén ) , telefónom, klimatizáciou, rádiom , satelitnou TV, minibarom alebo chladničkou ( konzumácia za poplatok ) , setom na prípravu kávy a čaju, trezorom ( za poplatok ) a balkónom . Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie . WiFi na izbe je k dispozícii za poplatok . Všetky izby sú nefajčiarske .

Strava

Raňajky podávané formou bohatého bufetu . Hostia si môžu objednať obedy či večere podávané formou bufetu ( nápoje za poplatok, mimo hlavnej sezóny výberom z menu ) . Hoteloví kuchári pripravujú chutné pokrmy tradičnej i medzinárodnej kuchyne . Deti majú k dispozícii stroj na zmrzlinu .

Služby

Zavedený mestský hotel si získava svojich hostí dobrým zázemím pre obchodné rokovania , chutnou kuchyňou aj polohou v blízkosti nákupných i zábavných možností . Hostia môžu relaxovať v posilňovni alebo pri hraní počítačových hier . Bezplatný autobus jazdí niekoľkokrát denne do obchodného centra Dubai Mall, Burj Khalifa a na pláž Jumeirah .

Služby za poplatek

Internet, konferenčné služby , stráženie detí , práčovňa, obedy, večere , vodné športy na pláži , lehátka a slnečníky na pláži .

Pláž

Krásna, široká piesočnatá pláž Jumeirah Beach s pozvoľným vstupom do mora , priezračne čistou vodou a širokou ponukou vodných športov ( za poplatok ) sa nachádza len niekoľko minút jazdy od rezortu ( pohodlne dostupné miestnou dopravou zadarmo ) . Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky ( za poplatok ) .

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 4 km
 • Vzdialenosť od letiska 11 km
 • Klimatizácia áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Fitness áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,5/5
Invia

Skvelé (2 hodnotení)

Ubytovanie 4,5/5

Strava 4,5/5

Okolie 4,5/5

Cena 4,5/5

61. najlepšie hodnotený z 786 hotelov v Dubaj

Antonín Kos Apríl 2018

Dátum pobytu: 30.3. - 4.4.2018

Hodnotenie 4,0/5

dobre

Celkové hodnotenie

dobre

Ubytovanie
dobre

Strava
dobre

Pláž
dobre

Ubytovanie 4,0/5

Strava 4,0/5

Okolie 4,0/5

Cena 4,0/5

Anonym Marec 2020

Dátum pobytu: 16.11. - 23.11.2019

Hodnotenie 5,0/5

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Celkové hodnotenie

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Antonín Kos Apríl 2018

Dátum pobytu: 30.3. - 4.4.2018

Hodnotenie 4,0/5

dobre

Celkové hodnotenie

dobre

Ubytovanie
dobre

Strava
dobre

Pláž
dobre

Ubytovanie 4,0/5

Strava 4,0/5

Okolie 4,0/5

Cena 4,0/5

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

07:00 h

Popis

Dubai, to je hlavné mesto a doslova centrum všetkého diania rovnakomenného emirátu Dubai. Emirát Dubai leží na Arabskom poloostrove v Perskom zálive a je druhým najväčším emirátom Spojených arabských emirátov. Jeho rozloha je 3885 km2 a má 1,3 miliónov obyvateľov. Hlavným centrom emirátov je mesto Dubai. Najväčšia časť emirátu je tvorená púšťou. Pokiaľ vás zaujíma jazyk, ktorým sa hovorí v emirátu, dohovoríte sa tu arabsky, ale i anglicky.

Dubai je doslova perlou Spojených Arabských emirátov - nájdete tu prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, priezračné modrozelené more i nádherný podmorský svet plný neobyčajných druhov rastlín a živočíchov. Je to svet luxusu a tiež najprepychovejších hotelov. Dýchne tu na vás však i história starých arabských domov a mešít.

Dubai je najbohatším zo siedmich emirátov, svoje zisky však neťaží len čierneho zlata. Významnou časťou jeho príjmou tvorí rozvinutý turistický ruch, ktorý je zameraný predovšetkým na bohatšiu klientelu. Preto sú v hlavnom meste luxusné hotely, ktorých dominantou je i najvyšší hotel sveta, umelé palmové ostrovy a podmorský hotel. Navzdory miestnej klíme bol v Dubaji vybudovaný zimný areál, kde si môžete zalyžovať, i keď vonku panujú vysoké teploty dosahujúce niekedy až 50 °C.

V meste Dubai žijú takmer všetci obyvatelia emirátu Dubai. Naviac niektorí obyvatelia Spojených arabských emirátov, ktorí sú zamestnaní v Dubaji, bývajú v susednom emiráte Šardžá, kde sú výrazne nižšie nájmy. Mesto Dubai nájdete pri severnej hranici emirátu Dubai. Mesto sa delí na dve časti Dubai Creek, výbežok Perzského zálivu. Luxusnejšiou časťou je Bur Dubai a Jumeirah, kde panuje neskutočný luxus, vyrástli tu do neba siahajúce mrakodrapy,drahé hotely a nádherné obchodné centrá. Druhá časť je Deiru, ktorá dýcha históriou a ponúka svojím náštevníkom atmosféru arabského sveta. Tu nájdete romantické uličky prevoňané exotickým korením a Zlaté trhovisko, ktoré je vraj najväčším na svete a ponúka nádherné šperky a najrôznejší tovar arabského sveta.

Keď budete v Dubaji, nenechajte si ujsť náštevu Dubajského múzea, ktoré vám odkryje kus z histórie emirátu Dubai. Múzeum mapuje ohromnú rýchlosť, s akou sa mesto vyvíjalo a nájdete tu i zrekonštruovaný zlatý trh.
Mesto ukrýva i množstvo mešít. Medzi turisticky najatraktívnejšie patrí mešita Jumeirah, kam majú prístup i nemoslimovia.

Keď budete unavení prechádzkami po meste, užijte si relax na niektorých z nekonečných pláží. Teplota mora sa tu pohybuje medzi 22 - 35 °C! Užijte si potápanie a šnorchlovanie, obdivujte podmorský svet, alebo si vyjdite na lodi, trebárs do oblasti Fujairah. Millovníci prírody uvítajú výlet na safari do púšte, kde uvidia nekonečné púštne duny a z blízkosti niekoľkých desiatok metrov uvidia i najrôznejšie pre Európanov exotické zvieratá.
 • Vzdialenosť od pláže 4 km
 • Vzdialenosť od letiska 11 km
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 07:00

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 40 °C v noci 32 °C

 • Teplota vody 33 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 37 °C v noci 32 °C

 • Utorok 38 °C v noci 32 °C

 • Streda 40 °C v noci 32 °C

 • Štvrtok 40 °C v noci 34 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December