Hotel Al Ghurair Rayhaan

Spojené arabské emiráty-Dubaj

Viac o ubytovaní

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 100 432

Poloha

Obľúbený moderný hotel spájajúci luxus s nádychom orientu je situovaný v známej štvrti Deira, ktorá je jedným z najvýznamnejších miest v emiráte Dubaj s mnohými obchodmi, reštauráciami a športoviskami. Krásna dlhá piesková pláž je vzdialená 10 km od hotela (hotel zabezpečuje pravidelné transfery minibusom zadarmo). Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v bezprostrednej blízkosti ubytovania. Medzinárodné letisko Dubaj je vzdialené 10 km. Hotel je svoju polohu ideálny pre poznávanie architektonických zaujímavostí, odlišné kultúry i prírodných krás v okolí.

Vybavenie

Veľmi luxusný novopostavený hotelový rezort disponuje 428 izbami rozmiestnenými v moderných budovách obklopených starostlivo udržiavanú zeleňou. Klientom je k dispozícii štýlová vstupná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, internetový kútik (za poplatok), hlavná reštaurácia, niekoľko a la carte reštaurácií (medzinárodná, perzská), kaviareň, bary, práčovňa s čistiarňou, prenájom limuzín, niekoľko konferenčných miestností (najmodernejšie vybavenie), služby lekára, obchod so suvenírmi, novinový stánok, zlatníctvo, veľký vonkajší bazén (lehátka a slnečníky zadarmo), opaľovacia terasa, vírivka, moderné fitness centrum, wellness centrum, sauna, masážny salón, kozmetický salón, manikúra, pedikúra , detské ihrisko, detská herňa, miniklub, športoviská a parkovisko.

Ubytovanie

Moderne zariadené priestranné dvojlôžkové izby a apartmány s možnosťou až dvoch prísteliek sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, toaleta, fén, župan), telefónom, vysokorýchlostným pripojením k internetu, príslušenstvom na prípravu kávy a čaju, klimatizáciou, rádiom, satelitný TV, minibarom , trezorom a balkónom alebo terasou. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie (zdarma). Hostia si môžu zvoliť nefajčiarsku izbu. V prípade záujmu je klientom bezplatne k dispozícii dennú tlač.

Strava

Raňajky formou bohatého bufetu (kútik zdravej výživy). Hostia si môžu objednať večera formou bufetu (nápoje za poplatok). Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie (dlhé nohavice u mužov). Pre deti je k dispozícii detský bufet.

Služby

Luxusný hotel s príjemnou živou atmosférou si získava svojich hostí polohou v centre dynamickej štvrti Deira, moderným relaxačným zázemím, bohatou ponukou služieb a ich prvotriednou úrovňov. Umožňuje športové aktivity ako napr. Cvičenie vo fitness, aerobik, vodnú gymnastiku, tenis, a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži za poplatok (napr. Loďky, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch, šnorchlovanie) . Pre relaxáciu je určené moderné Wellness a SPA centrum s celým radom procedúr ako napr. Masáže, manikúra, pedikúra, aromaterapia, kozmetické ošetrenie, liečba celulitídy, anti-aging, telové zábaly, ajurvédskej rituály a balneoterapia. Deti majú k dispozícii moderné ihrisko, herňu, bazéniky službu stráženie detí. Ďalšie možnosti zábavy, relaxácie i športového vyžitia majú hostia v bezprostrednej blízkosti hotela.

Služby za poplatek

Prenájom limuzín, stráženie detí, služby wellness centra a kozmetického salónu, parkovanie, vodné športy na pláži, internet.

Pláž

Krásna dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a širokou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov (za poplatok - loďky, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch, potápanie, šnorchlovanie) sa nachádza 10 km od rezortu. Klientom sú k dispozícii lehátka so slnečníkmi (za poplatok) a kyvadlová doprava na pláž a späť do hotela (zdarma).

Informácie o hoteli

 • Vonkajší bazén áno
 • TV áno
 • Tenis áno
 • Fitness áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

07:00 h

Popis

Dubai, to je hlavné mesto a doslova centrum všetkého diania rovnakomenného emirátu Dubai. Emirát Dubai leží na Arabskom poloostrove v Perskom zálive a je druhým najväčším emirátom Spojených arabských emirátov. Jeho rozloha je 3885 km2 a má 1,3 miliónov obyvateľov. Hlavným centrom emirátov je mesto Dubai. Najväčšia časť emirátu je tvorená púšťou. Pokiaľ vás zaujíma jazyk, ktorým sa hovorí v emirátu, dohovoríte sa tu arabsky, ale i anglicky.

Dubai je doslova perlou Spojených Arabských emirátov - nájdete tu prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, priezračné modrozelené more i nádherný podmorský svet plný neobyčajných druhov rastlín a živočíchov. Je to svet luxusu a tiež najprepychovejších hotelov. Dýchne tu na vás však i história starých arabských domov a mešít.

Dubai je najbohatším zo siedmich emirátov, svoje zisky však neťaží len čierneho zlata. Významnou časťou jeho príjmou tvorí rozvinutý turistický ruch, ktorý je zameraný predovšetkým na bohatšiu klientelu. Preto sú v hlavnom meste luxusné hotely, ktorých dominantou je i najvyšší hotel sveta, umelé palmové ostrovy a podmorský hotel. Navzdory miestnej klíme bol v Dubaji vybudovaný zimný areál, kde si môžete zalyžovať, i keď vonku panujú vysoké teploty dosahujúce niekedy až 50 °C.

V meste Dubai žijú takmer všetci obyvatelia emirátu Dubai. Naviac niektorí obyvatelia Spojených arabských emirátov, ktorí sú zamestnaní v Dubaji, bývajú v susednom emiráte Šardžá, kde sú výrazne nižšie nájmy. Mesto Dubai nájdete pri severnej hranici emirátu Dubai. Mesto sa delí na dve časti Dubai Creek, výbežok Perzského zálivu. Luxusnejšiou časťou je Bur Dubai a Jumeirah, kde panuje neskutočný luxus, vyrástli tu do neba siahajúce mrakodrapy,drahé hotely a nádherné obchodné centrá. Druhá časť je Deiru, ktorá dýcha históriou a ponúka svojím náštevníkom atmosféru arabského sveta. Tu nájdete romantické uličky prevoňané exotickým korením a Zlaté trhovisko, ktoré je vraj najväčším na svete a ponúka nádherné šperky a najrôznejší tovar arabského sveta.

Keď budete v Dubaji, nenechajte si ujsť náštevu Dubajského múzea, ktoré vám odkryje kus z histórie emirátu Dubai. Múzeum mapuje ohromnú rýchlosť, s akou sa mesto vyvíjalo a nájdete tu i zrekonštruovaný zlatý trh.
Mesto ukrýva i množstvo mešít. Medzi turisticky najatraktívnejšie patrí mešita Jumeirah, kam majú prístup i nemoslimovia.

Keď budete unavení prechádzkami po meste, užijte si relax na niektorých z nekonečných pláží. Teplota mora sa tu pohybuje medzi 22 - 35 °C! Užijte si potápanie a šnorchlovanie, obdivujte podmorský svet, alebo si vyjdite na lodi, trebárs do oblasti Fujairah. Millovníci prírody uvítajú výlet na safari do púšte, kde uvidia nekonečné púštne duny a z blízkosti niekoľkých desiatok metrov uvidia i najrôznejšie pre Európanov exotické zvieratá.
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 07:00

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 38 °C v noci 34 °C

 • Teplota vody 33 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 37 °C v noci 32 °C

 • Nedeľa 38 °C v noci 33 °C

 • Pondelok 38 °C v noci 34 °C

 • Utorok 39 °C v noci 32 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December