Celkově lze hodnotit kladně! Ale ve srovnání s jinými hotely ve Španělsku či na Mallorce jsme čekali více. Zpravidla máme jen polopenzi. All inclusive jsme měli na Mallorce před 8 lety ve 3* hotelu, bohužel v tomto 4* hotelu to nebylo lepší. Naše připomínky nejsou zásadní, ale bohužel můžeme srovnávat (porovnání jen se španělskými hotely).
PlážPláže upravené a čisté, stejně jako celá Paguera. Letovisko zaměřené zvláště na německou klientelu, odhaduji na 90% všech rekreantů. Paguera se svým okolím je moc pěkná!
StravaNabídka dostatečně bohatá, ale většinou levnější sortiment. Snídaně dostatečné, sice pořád stejné, ale bohaté, takže člověk mohl mít každý den něco jiného. Velmi dobrá opečená anglická slanina. Nabídka sýrů omezená - jen nejlevnější varianty, žádné tvrdší nebo plesnivé sýry. Obědy a večeře zklamání ve srovnání s jinými 4* hotely, které jsme ve Španělsku navštívili. Ryby byly pokaždé, ale asi jen pár nejlevnějších druhů (pangasius apod.), maso na místě grilované většinou tvrdé. Sladkosti - velké zklamání, většinou nějaké nakupované dorty a koláče, pěna, 4 druhy levné zmrzliny. Občas nějaké doplňky, které lze pochválit. Ovoce a zeleniny dostatek (to hodnotím kladně!).
UbytovanieUbytování pěkné, dostatek místa na pokoji, skříně velké. Úklid v pořádku. Blízké okolí hotelu upravené. Malé mínus - okno z koupelny a toalet ústilo na chodbu.
SlužbyAnimační programy omezené a navíc zaměřené na převažující německou klientelu (95%, z ČR jsme tu byli sami). Přivítal bych třeba španělské písničky apod. Koktejly v rámci all inclusive vyráběné z polotovarů (lze pochopit při takovém počtu návštěvníků). Omezená místa u stolů. Zmrzlina jen k obědu a večeři v jídelně - nebyla možnost si ji dát třeba k odpolední kávě.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate