Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 751 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Dobré (na základe 41 hodnotení)
356. najlepšie hodnotený z 599 hotelov v Mallorca
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Erika H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2024
Izba úplný otras čakala som viac objednavala som to na svoje narodeniny a bola som dosť sklamaná doprava z hotela otras jedine čo tam bolo dobre bolo jedlo a free drinky a barman za barom ktorý nás vždy vítal s toľkým nadšením zlatý chlap
Izba úplný otras čakala som viac objednavala som to na svoje narodeniny a bola som dosť sklamaná doprava z hotela otras jedine čo tam bolo dobre bolo jedlo a free drinky a barman za barom ktorý nás vždy vítal s toľkým nadšením zlatý chlap
Žiadna pláž jak sa píše že 50 m ta malička čo tam je sa nedá brat ako pláž kamene a niečo čierne tam vyplavivalo more na pláž sme museli chodiť pešo 15 min od hotela
StravaNa stravu nemôžem povedať nič zle to bolo jedine čo sa nám tam páčilo
UbytovanieKeď sme prišli na izbu bordel na zemi naše biele ponožky boli čierne nejaký krvavý fľak na sedačke pristielka nepohodlná namiesto prikrývky deky a plno ďalšieho na fotkách hotela neukazujú ako vyzerajú ich bežne izby človek čakal sprchu dostal škaredu vaňu a od 23:00 už netiekla tepla voda tie fotky čo zobrazujú k hotelu izba stojí 500 euro na noc ????
SlužbyPáčilo sa nám že mi zaspievali na narodeniny a že sme sú vybavili jeden deň free vírivku hore na streche to sme inak tiež čakali že je v cene ale nebolo platilo sa tam 20 euro
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Šárka K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Michaela H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dojem z dovolené je pozitivní, hotel je hezky, udržovaný, pokoje prostorné, stravování bez problému. Velkou nevýhodou je studený bazén. A je třeba počítat, že člověk bude dojíždět na pláž. Hotelovou pláž nelze využívat... Nedá se to nazvat pláží a je tam neskutečný smrad, vedou tam trubky z hotelu, kde vypouštějí přímo přes "pláž" do moře...
Dojem z dovolené je pozitivní, hotel je hezky, udržovaný, pokoje prostorné, stravování bez problému. Velkou nevýhodou je studený bazén. A je třeba počítat, že člověk bude dojíždět na pláž. Hotelovou pláž nelze využívat... Nedá se to nazvat pláží a je tam neskutečný smrad, vedou tam trubky z hotelu, kde vypouštějí přímo přes "pláž" do moře...
Pláži se to ani nedá nazvat, to je opravdu velká nevýhoda hotelu... Je třeba počítat s tím, že člověk bude jezdit na pláž do okolních míst...
StravaV pořádku, není co vytknout.
UbytovaniePokoje jsou hezké, ale jen ty v patře... V přízemí hlavně ze zadní strany hotelu je člověk jako ve sklepě...
SlužbyVelký problém vidím v teplotě hotelového bazénu, je určen i pro děti a voda je neskutečně studená...
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)
Gabriela Alexová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Co se týká organizace CK, byla jsme spokojena. Co se týká ubytování, byli jsme dost rozčarováni z pokoje, který jsme dostali, celý pokoj byl cítit zatuchlinou, kterou jsme ani po týdnu nebyli schopni vyvětrat. Myslím, že pro anglické klienty, kteří tvořili 99% byli poskytovány mnohem lepší pokoje, než např. českým turitům, i když jsme za dovolenou na týden zaplatili skoro 90.000,- Kč.Dále byl nedostatek lehátek a inzerovaná hotelová pláž byla katastrofa. Moře, za kterým tam jezdíme přímo u hotelu byla malinká, neupravená, a co hlavně byla zde vyvedena přímo do moře splašková roura, takže zde byli cítit splašky a odpad. Dále Ck inzerovala v katalogu nepravdivé informace pro klienty jako naplněný minibar po příjezdu pro ALL INCLUSIVE, což nebyla pravda, byla zde pouze 1 voda.
Co se týká organizace CK, byla jsme spokojena. Co se týká ubytování, byli jsme dost rozčarováni z pokoje, který jsme dostali, celý pokoj byl cítit zatuchlinou, kterou jsme ani po týdnu nebyli schopni vyvětrat. Myslím, že pro anglické klienty, kteří tvořili 99% byli poskytovány mnohem lepší pokoje, než např. českým turitům, i když jsme za dovolenou na týden zaplatili skoro 90.000,- Kč.Dále byl nedostatek lehátek a inzerovaná hotelová pláž byla katastrofa. Moře, za kterým tam jezdíme přímo u hotelu byla malinká, neupravená, a co hlavně byla zde vyvedena přímo do moře splašková roura, takže zde byli cítit splašky a odpad. Dále Ck inzerovala v katalogu nepravdivé informace pro klienty jako naplněný minibar po příjezdu pro ALL INCLUSIVE, což nebyla pravda, byla zde pouze 1 voda.
Hotelová pláž TRAGÉDIE. Již jsem popisovala. Dál bylo moře pěkné, akorát jsme si už museli platit lehátka a slunečníky za 15 EUR na den. Což jsme nechtěli a měli v požadavku, že chceme pláž, kde jsou tyto služby zdarma. Což u hotel. pláže byly, ale pláž byla katastrofální. Požadujeme od CK kompensaci 15% vrácení z celkové částky - sepsána reklamace.
StravaStravování bylo na velmi dobré úrovni a byl ho nadbytek. Obsluha příjemná. Akorát jsem se nesetkala nikde s tím, že mají např. u pláž. baru a v baru 2 ceny. Jednu pro All inclusive (doplatky) a druhou pro ostatní. Dále i na snídaně se zde kolikrát stály fronty, neboť kapacita restaurace nestíhala všechny pojmout i když obsluha byla rychlá.
SlužbyHotel celkově hezký, oproti jiným okolním hotelům, pokoje byli horší, než vypadaly na obrázcích v katalogu. Pokoj byl cítit zatuchlinou.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (6) (0)
Irena Poláčková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolena byla super nemuzu si nijak stezovat
Dovolena byla super nemuzu si nijak stezovat
Menci plaz u hotelu vyhovovala nam
StravaStrava spokojenost
UbytovaniePokoj byl cisty v pohode
SlužbySlugby hotelu vse ok
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...