Kristýna Osičková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Perfektní dovolená v krásném hotelu blízko nádherné pláže.
Perfektní dovolená v krásném hotelu blízko nádherné pláže.
Pláž nádherná, hned u hotelu. Byla čistá, vstup do moře pozvolný, ideální pro rodiny s dětmi.
StravaJídlo bylo vynikající. Snídaně byla sice většinou stejná (klasická , jako všude jinde), ale nám to nevadilo. K dispozici byly různé druhy mléka, což pro alergiky je dobré vědět. Večeře byla rozmanitá. Každý den bylo něco jiného. Kuchařka v jednom koutku jídelny připravoval ráno mícháná vejce, volská oka a palačinky a večer stejky z ryb a hovězího, vepřového nebo kuřecího masa.
UbytovanieHotel byl nádherný a vždy skvěle uklizený. Pokoje byly prostorné, balkon taky, kuchyňka menší, ale úplně dostačující na dělání svačinek pro děti. Z čeho jsem byla nadšená, byla vedle kuchyňky skříňka na smeták s lopatkou, že si člověk mohl zamést kdykoliv bylo potřeba a nečekat až na uklízečku. Hned u bazénu byly toalety, takže člověk nemusel jít v mokrých plavkách do hotelu.
SlužbyHotel nabízí možnost si půjčit osušky k bazénu či moři, 14 dní vycházelo na 7 euro/ks. WiFi byla zdarma. K dispozici zdarma bylo také malé fitness centrum a jakuzzi.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)























































