Strávili jsme příjemný týden. Hotel je blízko všeho, restaurací, obchodů, pláže, autobusové zastávky. Jen zápach z Burger Kingu byl občas nesnesitelný, ale to jen u bazénu a na pár minut.
PlážPláž je velmi blízko, pomalu se zanořuje, čistá, písčitá. Je dost místa, aby se všichni vešli.
StravaSnídaně byla fantasticky bohatá, večeře byla v porovnání s ní chudší, ale vždy jsme věděli, co jíst. U obou jídel bylo spousta ovoce.
UbytovaniePokoj byl velký, s velkou koupelnou a malou ledničkou. Byla tam velká skříň a také trezor.
SlužbyBazén, kde nikdy nebylo mnoho lidí.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate