Szilvia R.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2024
Strávili jsme skvělý týden s přítelkyní, blízko centra města, pěkně zrekonstruovaný hotel. V půlce června je ještě předsezóna, počasí proměnlivé, moře ještě studené, ale lidé se už samozřejmě koupali.
Strávili jsme skvělý týden s přítelkyní, blízko centra města, pěkně zrekonstruovaný hotel. V půlce června je ještě předsezóna, počasí proměnlivé, moře ještě studené, ale lidé se už samozřejmě koupali.
Pomalu se prohlubující jemná písečná pláž, lehátka a slunečníky za poplatek, trochu peprná, 25 eur. Podél pobřeží je mnoho hotelů, restaurací, zábavních podniků, pravá středomořská atmosféra, palmy. Jsou zde i menší zátoky, které mají zvláštní atmosféru.
StravaBezvadné, rozmanité. Každý si najde to své. Základem bylo kuřecí, hovězí a ryby, v nějaké podobě každý den. Doporučuji.
UbytovanieČisté, uklizené, moderní, pohodlné pokoje. Čisté stěny, svěží vůně, čistota vítána. Každý den jsme dostali čisté ručníky, uklízeli.
SlužbyWellness služba je placená, to je snad vše, co bych poznamenal. Rozloha hotelu není velká, bazén je také malý, ale na hodnotě dovolené to nic neubralo.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)





























