Łukasz KLemm
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prázdniny megaaaaa. Barcelona je krásné místo k návštěvě.
Prázdniny megaaaaa. Barcelona je krásné místo k návštěvě.
Pláž je čistá, udržovaná a hlídaná.
StravaPro tu část Evropy je to standardní snídaně s přihlédnutím ke kulturním zvyklostem. Croissanty, housky atd.....
UbytovaniePěkný hotel, milý personál, pozitivní lidé.
SlužbyPokoj s klimatizací, trochu malý, ale nešel jsem tam sedět v hotelu. Nebylo kde spát a koupat se. Nejsem super náročný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)




























