Adela K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Veľmi sa nám páčila. Ceny boli prijateľné a vstup na blaz blizko. Zažili a videli sme vela.
Veľmi sa nám páčila. Ceny boli prijateľné a vstup na blaz blizko. Zažili a videli sme vela.
Pláž bola blízko. Za lehátka sme sú museli zaplatiť, ale boli sme pri bare kde personál chodil po pláži a ponúkal. Bola čistá, pláž pieskovo-štrkovitá a more bolo čisté.
StravaŠvédske stoly na raňajky nesklamali. Vela rôznych jedál, nápojov a sladkého. Skvelý štart do dna. Samozrejme kava nemohla chýbať.
UbytovanieUbytovanie blizko pláže a zároveň blizko metra. Dalo sa pohybovať až do centra a blizko bolo nákupné centrum.
SlužbyHotel bol pekný. Bolo vidieť že sa starajú oň. Izba bola čistá a mali sme všetko čo sme potrebovali. Personál bol ochotný pomôcť.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







