Jan Vogeltanz
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Hotel fajn , ale špatnne vybraná lokalita .
Hotel fajn , ale špatnne vybraná lokalita .
Nemam co vytknout
UbytovanieAsi v pořádku , jen palandy asi nejsou to co bych od rodinného pokoje očekával . ( jak jsme psal ) je to hotel blízko letiště , určeý pro obou klientelu .
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







