Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Astoria

Slovinsko-Bled

Ekologicky orientovaný hotel Len 400 m od jazera Bled Wellnes centrum Bezplatné parkovanie

Viac o ubytovaní

od 180 EUR za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 36 944

Poloha

Veľmi dobre vedený, novo zrekonštruovaný hotel je situovaný na pokojnom romantickom mieste, len 200 m od centra známeho letoviska Bled a 300 m od jazera. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v centre mesta (obchody, reštaurácie, bary, historické pamiatky, športoviská). Vzdialenosť z Bratislavy je 470 km.

Vybavenie

Komfortné hotelový rezort disponuje 70 izbami, rozmiestnenými v modernej budove s krásnym panoramatickým výhľadom na jazero. Klientom je k dispozícii vzdušná vstupná hala s recepciou, trezory, turistickými informáciami a lobby barom, WiFi pripojenie (zdarma), internetový kútik (za poplatok), hlavná reštaurácia, kaviareň, spoločenská miestnosť so satelitnou TV, úschovňa batožiny, posilňovňa, konferenčná miestnosť ( moderná audiovizuálna technika), štýlovo wellness centrum (vírivka, masáže, kozmetické ošetrenie), vonkajší bazén s opaľovací terasou a parkovisko.

Ubytovanie

Moderne zariadené, priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén), telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitný TV, minibarom, trezorom a balkónom s posedením. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie (zdarma). WiFi na izbe je k dispozícii zdarma. Hotel umožňuje ubytovanie so psom (na vyžiadanie, za poplatok). Všetky izby sú nefajčiarske.

Strava

Raňajky podávané formou bohatého bufetu.

Služby

Moderné hotelový a SPA rezort si získava svojich hostí atraktívnou polohou v blízkosti jazera i centra mesta, príjemným ubytovaním aj pohodovou rodinnou atmosférou. Organizuje pravidelné tanečné večery so živou hudbou. Umožňuje športové aktivity ako napr. Stolný tenis, plávanie, šípky a v blízkosti (za poplatok) jazdy na bicykloch, jazdy na koňoch, minigolf či tenis. Pre relaxáciu je určené wellness centrum (masáže, kozmetika, vírivka, telové zábaly).

Služby za poplatek

Ubytovanie so psom, pobytová taxa, internet, vstup do wellness centra, lehátka a slnečníky na pláži.

Pláž

Jazero s príjemnou piesočnatou plážou a pozvoľným vstupom do vody sa nachádza 300 m od hotela (prístup cez miestnu komunikáciu). Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Klimatizácia áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Fitness áno
 • Wifi zadarmo áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Bled je mestečko, nachádzajúce sa na Slovinskom území v Podhorí Julských Álp, tesne na hranici Triglavského národného parku. Bolo založené roku 1004, kedy nemecký cisár Jindřich II. venoval miestny hrad brixenským biskupom. V okolí mestečka Bled nájdete veľa turistických atrakcií, ako je napríklad prekrásne rovnako sa volajúce jazero s ostrovným kostolíkom a pôsobivo umiesteným hradom. Bledské jazero je jedným z najobľúbenejších turistických centier v celom Slovinsku.

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 13 °C v noci 9 °C

 • Teplota vody 23 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 14 °C v noci 11 °C

 • Utorok 13 °C v noci 10 °C

 • Streda 13 °C v noci 9 °C

 • Štvrtok 12 °C v noci 6 °C