Helena H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Dojem z dovolené byl perfektni.Strategická poloha penzionu. BLIZKO LANOVKA, Také restaurace byly kousek a parkování zdarma u Vily.
Dojem z dovolené byl perfektni.Strategická poloha penzionu. BLIZKO LANOVKA, Také restaurace byly kousek a parkování zdarma u Vily.
Stravování v penzionu /snidane/ byly nad očekávání. Výborné pomazánky, nic tam nechybělo a každý odcházel spokojený. Taky v restauracích jsme si pochutnáte.
UbytovaniePokoj byl čistý, vše nové. Dětem se hlavně líbila galerie nahoře na spani
SlužbyByly jsme pouze tří dny, takže moc jsme nevyužívaly.
ŠportByly jsme v létě. Krásná turistika na Zbojnicku chatu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







