Penzion Vila Kamila Hodnotenie: 3/5
od 174 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 174 € za os.
od 69 € za os.
od 101 € za os.
od 155 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 17 hodnotení)
Sebastián Kisela
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Paradna poloha, este lepsia restauracia, super okolie. Tip top.
Paradna poloha, este lepsia restauracia, super okolie. Tip top.
Cele menu na stranke drevenice
UbytovanieVsetko az na trochu tenke steny bolo super.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Sebastián Kisela
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Paradna poloha, este lepsia restauracia, super okolie. Tip top.
Paradna poloha, este lepsia restauracia, super okolie. Tip top.
Cele menu na stranke drevenice
UbytovanieVsetko az na trochu tenke steny bolo super.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Karel Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Veronika P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jiří Krejčí
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Měl jsem být ubytován v Dřevěnici u Juraja, ale byl jsem ubytován v Dřevěnici u Štefana. Na snídaně bylo na výběr ze snídaňového menu - pouze vše s vajíčky nebo párky, tedy žádná zelenina nebo nějaká sladká tečka v podobě koláčků či buchet, jogurtu.
Myslím, že dobrá a klidná lokalita nedaleko Těrchové přímo na červené turistické značce.
Personál byl velmi milý a ochotný, když pominu zmíněné ubytování (záměnu objednané dřevěnice a snídaně), tak lokalita a služby výborné.
Měl jsem být ubytován v Dřevěnici u Juraja, ale byl jsem ubytován v Dřevěnici u Štefana. Na snídaně bylo na výběr ze snídaňového menu - pouze vše s vajíčky nebo párky, tedy žádná zelenina nebo nějaká sladká tečka v podobě koláčků či buchet, jogurtu.
Myslím, že dobrá a klidná lokalita nedaleko Těrchové přímo na červené turistické značce.
Personál byl velmi milý a ochotný, když pominu zmíněné ubytování (záměnu objednané dřevěnice a snídaně), tak lokalita a služby výborné.
Škoda, že nebyly švédké stoly, které dle webových stránek rezorty být měly - od 16 os. mají být a ubytováno nás tam bylo více. Na večeře výběr ze 2 menu.
Snídaně, jak jsem zmiňoval pouze z menu a při pobytu na 4 noci jsme toho už měly plné zuby.
Jeden večer jsem si objednal jejich Halušky s brynzou, ale na to, že všude vyhlašují, že jsou nejlepší v okolí, tak s nimi nemohu souhlasit. Celková chuť byla špatná a následná pachuť v ústech. Když jsem si je objednal v Těrchové v Haluškárně, tak to byla úplně jiná chuť a kvalita.
Jak jsem zmíňil byl jsem ubytován v jiné Dřevěnici, pokoj akorát, a pěkná nová koupelna.
SlužbyVelmi milý a ochotný personál, adventure golf byl parádní, lepší než normální minigolf.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (10) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...