Radek Skořepa
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ač z venku nevypadá hotel nějak extra tak musím říct že uvnitř vše super a hlavně musím vyzdvihnout obsluhu a celkově milí personál.
Ač z venku nevypadá hotel nějak extra tak musím říct že uvnitř vše super a hlavně musím vyzdvihnout obsluhu a celkově milí personál.
Nebyla pláž
StravaJídlo jedním slovem vynikající
UbytovanieUbytování krásné čisté komfortní
SlužbySlužby profesionální vstřícné
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)









