Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Hviezda

Slovensko, Južné Slovensko, Dudince

Viac o ubytovaní

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 18 978

Poloha

Hotel hviezda leží v centre kúpeľného mestečka Dudince, na juhu stredného Slovenska. Hotel ponúka liečebné a relaxačné pobyty. Termálne kúpalisko Dudinka je vzdialené 300 m.

Vybavenie

K hotelovému vybaveniu patrí recepcia, reštaurácia, výťah, kaviareň s letnou terasou, terasa na slnenie, spoločenská miestnosť, sauna, wellness & balneo centrum, relaxačný bazén s vodnými atrakciami (22,5 x 11 m), konferenčné služby, požičovňa bicyklov a parkovisko.

Ubytovanie

Hotel ponúka hosťom ubytovanie v jedno a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a v apartmánoch. Izby štandard: izba s kúpeľňou (sprcha) má balkón, SAT-TV, WIFI, telefón, izba je po komplexnej rekonštrukcii. Apartmán klasik: má oddelenú obývačku a spálňu s kúpeľňou (sprchovací kút) , veľkú chodbu, nový moderný dizajn nábytku, telefón, balkón, SAT-TV, WIFI. Všetky apartmány sú po komplexnej rekonštrukcii. Apartmán VIP má priestrannú a pohodlnú izbu v modernom štýle vybavenú elegantným nábytkom v tmavom prevedení – 2 miestnosti -1 spálňa /poprípade 2/ + obývačka, kúpeľňa(sprchovací kút), telefón, balkón, SAT-TV, WIFI.

Strava

K dispozícii je jedáleň s celodenným menu pre hostí a s možnosťou zabezpečenia diétneho stravovania. Kaviareň je ideálnym miestom na posedenie pri šálke voňavej kávy, lahodného čaju, či poháriku Vášho obľúbeného nápoja.

Služby

Priamo v budove hotela sa nachádza dobre prístupné rehabilitačné centrum, ktorého príjemný personál poskytuje na vysokej odbornej úrovni širokú škálu zdravotnícko-rehabilitačných služieb. Ďalej Vám hotel ponúka služby spojené s organizovaním osláv, banketov, konferencií a školení pre jednotlivcov ale i skupiny, organizovanie svadieb a iných podujatí. Veľmi atraktívnou častou hotela je hotelový bazén, ktorý je k dispozícii všetkým ubytovaným hosťom. Bazén okrem plaveckej časti ponúka aj unikátnu hydro-masážnu časť . V okolí hotela sa nachádzajú značené trasy pre peších a cykloturistiku. Neďaleko leží kúpalisko Dudinka a Aurelius golf park (18 jamkové golfové ihrisko v areáli hotelového parku - adventure golf (zmenšený klasický golf s umelým povrchom a prekážkami)).

Informácie o hoteli

  • Vonkajší bazén áno
  • Vnútorný bazén áno
  • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
  • TV áno
  • Detské ihrisko áno
  • Golf áno
  • Kľudná lokalita áno
  • Fitness áno
  • Wifi zadarmo áno
Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...