Radek S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2025
Naprosto perfektní přístup celého personálu, který navíc hovoří česky:). Wellness , jako byla finská i parní sauna, vířivka, ochlazovací bazének bylo skvělé! Snídaně a večeře byly famózní!! Skibus přímo před hotelem, za 10 minut na ledovci. Určitě se vrátíme, a to i v létě. Cena za tohle vše je více než dobrá. Máme poměrně dost srovnání z alpských destinací. Vřele doporučujeme!
Naprosto perfektní přístup celého personálu, který navíc hovoří česky:). Wellness , jako byla finská i parní sauna, vířivka, ochlazovací bazének bylo skvělé! Snídaně a večeře byly famózní!! Skibus přímo před hotelem, za 10 minut na ledovci. Určitě se vrátíme, a to i v létě. Cena za tohle vše je více než dobrá. Máme poměrně dost srovnání z alpských destinací. Vřele doporučujeme!
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







