Ivana D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2025
Bilo je odlicno,obisli smo sve zna menitosti grada.Odlicno obelezene ulice,staze za pesake i bicikliste.
Bilo je odlicno,obisli smo sve zna menitosti grada.Odlicno obelezene ulice,staze za pesake i bicikliste.
Jaja skroz nekuvana,dorucak svako jutro jedan te isti...poslednjeg dana smo imali,palacinke.jeeeeeee!!!!
UbytovanieMozda za hotel od 4 zvezdice ,treba poraditi vise.Nije los,generalno.
SlužbyOsoblje je ljubazno pricaju engleski,sve pohvale.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







