Kateřina P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Všechno bylo super.
Všechno bylo super.
Měli jsme jen snídani,která byla super. Jídlo čerstvé a veliký výběr.
UbytovanieUbytování bylo na 1*,čisto,příjemný personál.
SlužbyUbytování skvělé,jen jedna chybička zasekla se zástěna,která má oddělit postele a WC.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







