Ivana M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 232 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Snídaňový bufet
Hotel Grauer Bär vás vítá v srdci Innsbrucku, pouhé 2 minuty chůze od historického centra města. Můžete se těšit na klimatizované pokoje a wellness centrum s panoramatickým bazénem v 5. patře. Kulinářské lahůdky nabízí 2 restaurace a hotelový bar. Snídaňová místnost i wellness centrum hotelu Grauer Bär vás potěší panoramatickým výhledem na střechy Innsbrucku a okolní tyrolskou horskou krajinu. Restaurace Woodfire nabízí steakové speciality, včetně suchého zralého hovězího masa. vybavení / atmosféra: moderní cílová skupina: obchodní cestující, cestovatelé na výlety do města
Obecné informace: 24hodinová recepce, check-in od 15:00, check-out do 12:00, hotelová hala / lobby, klimatizace parkování: parkoviště - volitelné, platí se v resortu, 17,00 EUR za auto a noc internet: WIFI v celém objektu - zdarma gastronomie: snídaňová místnost, restaurace, bar kuřácká politika: nekuřácká hotelová domácí mazlíčci: domácí mazlíčci povoleni - volitelné, platí se v resortu, 10,00 EUR za zvíře a noc způsoby platby: hotově, debetní karta, Visa, Mastercard, Diners Club, American Express
krytý bazén 45 m2, parní lázeň - zdarma, sauna - zdarma, whirlpool - zdarma
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Fantastické (na základě 3 hodnocení)
12. najlepšie hodnotený z 170 hotelov v Tirolsko
Ivana M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Veronika Svobodová
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
První věc, když jsme dorazili k hotelu byla, že jsme hledali kam zaparkujeme auto. Nikdo nás nějak neupozornil, nebo jsme si nevšimli, že hotel nemá svoje parkoviště a že musíme zaparkovat na parkoviště městské, které nebylo zrovna nejlevnější. Krom parkovného bych hotel doporučila nenáročním klientům, my jsme očekávali trošku více.
První věc, když jsme dorazili k hotelu byla, že jsme hledali kam zaparkujeme auto. Nikdo nás nějak neupozornil, nebo jsme si nevšimli, že hotel nemá svoje parkoviště a že musíme zaparkovat na parkoviště městské, které nebylo zrovna nejlevnější. Krom parkovného bych hotel doporučila nenáročním klientům, my jsme očekávali trošku více.
Jídlo musím pochválit, večeře i snídaně byly vynikající, bylo toho spousta na výběr :)
UbytovanieNa to, že mají 4* se nám pokoj zdál celkem malinkatý a nic moc udržovaný.
SlužbyChování recepční bylo absolutně nevyhovující takovému hotelu. Místo toho, aby nám vše vysvětlila na začátku, kde co je, kde se můžeme jít najíst, jak se dostaneme na sjezdovky, a pod. Museli jsme se chodit na vše ptát a byla absolutně neochotná.
ŠportBohužel nás zklamala neupravenost a špatná vyznačenost sjezdovek.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Filtrovať recenzie
Ivana M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Veronika Svobodová
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
První věc, když jsme dorazili k hotelu byla, že jsme hledali kam zaparkujeme auto. Nikdo nás nějak neupozornil, nebo jsme si nevšimli, že hotel nemá svoje parkoviště a že musíme zaparkovat na parkoviště městské, které nebylo zrovna nejlevnější. Krom parkovného bych hotel doporučila nenáročním klientům, my jsme očekávali trošku více.
První věc, když jsme dorazili k hotelu byla, že jsme hledali kam zaparkujeme auto. Nikdo nás nějak neupozornil, nebo jsme si nevšimli, že hotel nemá svoje parkoviště a že musíme zaparkovat na parkoviště městské, které nebylo zrovna nejlevnější. Krom parkovného bych hotel doporučila nenáročním klientům, my jsme očekávali trošku více.
Jídlo musím pochválit, večeře i snídaně byly vynikající, bylo toho spousta na výběr :)
UbytovanieNa to, že mají 4* se nám pokoj zdál celkem malinkatý a nic moc udržovaný.
SlužbyChování recepční bylo absolutně nevyhovující takovému hotelu. Místo toho, aby nám vše vysvětlila na začátku, kde co je, kde se můžeme jít najíst, jak se dostaneme na sjezdovky, a pod. Museli jsme se chodit na vše ptát a byla absolutně neochotná.
ŠportBohužel nás zklamala neupravenost a špatná vyznačenost sjezdovek.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...