Tia Monte Hodnotenie: 3/5
od 120 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 120 € za os.
od 68 € za os.
od 220 € za os.
od 91 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 3 hodnocení)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování v pořádku, ideální pro malé děti (zásuvky jsou vysoko, společné prostory jsou velké). Dole dětský koutek, fajn sauna. Nejslabším místem je vývod z ubytování, který vede přímo na benzínovou pumpu.
Ubytování v pořádku, ideální pro malé děti (zásuvky jsou vysoko, společné prostory jsou velké). Dole dětský koutek, fajn sauna. Nejslabším místem je vývod z ubytování, který vede přímo na benzínovou pumpu.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jiřina K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenou jsme si náramně užili. Vše jsme měli v dosahu - autobus, lanovka, koupaliště, obchod. Ubytování v prostorném apartmánu. Nádherný výhled. Obrovský balkon.
Příjemné posezení na venkovní terase pod slunečníky. Personál byl milý a ochotný.
Pár drobných nedostatků se také našlo - např. absolutně netěsnící lednička, nešly zavřít ( natož zamknout) dveře do ložnice. Uvolněné kliky u dveří na záchod a do koupelny (donutila jsem přítele, aby je opravil), nefunkční lampička.
Uvítala bych sušák na prádlo a nějakou místnost, kam by se dala uložit kola - kolárna, lyžárna.
Silnice před hotelem velmi frekventovaná a hlučná, ale na to si člověk za pár dní zvykne.
Dovolenou jsme si náramně užili. Vše jsme měli v dosahu - autobus, lanovka, koupaliště, obchod. Ubytování v prostorném apartmánu. Nádherný výhled. Obrovský balkon.
Příjemné posezení na venkovní terase pod slunečníky. Personál byl milý a ochotný.
Pár drobných nedostatků se také našlo - např. absolutně netěsnící lednička, nešly zavřít ( natož zamknout) dveře do ložnice. Uvolněné kliky u dveří na záchod a do koupelny (donutila jsem přítele, aby je opravil), nefunkční lampička.
Uvítala bych sušák na prádlo a nějakou místnost, kam by se dala uložit kola - kolárna, lyžárna.
Silnice před hotelem velmi frekventovaná a hlučná, ale na to si člověk za pár dní zvykne.
Autobus přímo před hotelem, kousek od koupaliště a lanovky.
Turistické stezky a cyklostezky vedou kolem hotelu.
bez stravy
UbytovanieVelké přiměřeně čisté pokoje. Některé vybavení nese známky používání - jídelní lavice, lednice, kliky, závěsy.
Dostatečně velký a vybavený kuchyňský kout.
Mile mne překvapila výměna ručníků a utěrek v apartmánu.
Pěkný hotel s příjemným personálem.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování v pořádku, ideální pro malé děti (zásuvky jsou vysoko, společné prostory jsou velké). Dole dětský koutek, fajn sauna. Nejslabším místem je vývod z ubytování, který vede přímo na benzínovou pumpu.
Ubytování v pořádku, ideální pro malé děti (zásuvky jsou vysoko, společné prostory jsou velké). Dole dětský koutek, fajn sauna. Nejslabším místem je vývod z ubytování, který vede přímo na benzínovou pumpu.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jiřina K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenou jsme si náramně užili. Vše jsme měli v dosahu - autobus, lanovka, koupaliště, obchod. Ubytování v prostorném apartmánu. Nádherný výhled. Obrovský balkon.
Příjemné posezení na venkovní terase pod slunečníky. Personál byl milý a ochotný.
Pár drobných nedostatků se také našlo - např. absolutně netěsnící lednička, nešly zavřít ( natož zamknout) dveře do ložnice. Uvolněné kliky u dveří na záchod a do koupelny (donutila jsem přítele, aby je opravil), nefunkční lampička.
Uvítala bych sušák na prádlo a nějakou místnost, kam by se dala uložit kola - kolárna, lyžárna.
Silnice před hotelem velmi frekventovaná a hlučná, ale na to si člověk za pár dní zvykne.
Dovolenou jsme si náramně užili. Vše jsme měli v dosahu - autobus, lanovka, koupaliště, obchod. Ubytování v prostorném apartmánu. Nádherný výhled. Obrovský balkon.
Příjemné posezení na venkovní terase pod slunečníky. Personál byl milý a ochotný.
Pár drobných nedostatků se také našlo - např. absolutně netěsnící lednička, nešly zavřít ( natož zamknout) dveře do ložnice. Uvolněné kliky u dveří na záchod a do koupelny (donutila jsem přítele, aby je opravil), nefunkční lampička.
Uvítala bych sušák na prádlo a nějakou místnost, kam by se dala uložit kola - kolárna, lyžárna.
Silnice před hotelem velmi frekventovaná a hlučná, ale na to si člověk za pár dní zvykne.
Autobus přímo před hotelem, kousek od koupaliště a lanovky.
Turistické stezky a cyklostezky vedou kolem hotelu.
bez stravy
UbytovanieVelké přiměřeně čisté pokoje. Některé vybavení nese známky používání - jídelní lavice, lednice, kliky, závěsy.
Dostatečně velký a vybavený kuchyňský kout.
Mile mne překvapila výměna ručníků a utěrek v apartmánu.
Pěkný hotel s příjemným personálem.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...