Ivana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2023
Ubytování bylo pěkné. Strava výborná. Personál hotelu byl úžasný, velice přátelský. Moc chválím barmana,číšníka ze Slovenska, který byl vždy k dispozici pomoci. Kuchař a servírka také ze Slovenska byli příjemní. Se vším jsem byla max.spokojená. Lokalita ideální jak pro pěší,tak na kole a super možnost koupání na blízkém koupališti + lanové centrum.
Ubytování bylo pěkné. Strava výborná. Personál hotelu byl úžasný, velice přátelský. Moc chválím barmana,číšníka ze Slovenska, který byl vždy k dispozici pomoci. Kuchař a servírka také ze Slovenska byli příjemní. Se vším jsem byla max.spokojená. Lokalita ideální jak pro pěší,tak na kole a super možnost koupání na blízkém koupališti + lanové centrum.
Strava výborná
UbytovanieSkvělé ubytování
SlužbyVše co jsme chtěli bylo splněno
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







