Petr M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Vše bylo výborné, od ubytování, přes stravování, výlety i počasí. Jen nás zaskočily ceny nápojů na večeři včetně vody, které se nám zdály vysoké.
Vše bylo výborné, od ubytování, přes stravování, výlety i počasí. Jen nás zaskočily ceny nápojů na večeři včetně vody, které se nám zdály vysoké.
Snídaně i večeře v pořádku, i když některé suroviny jako párky k snídani za celý týden nebyly, ale byli jsme spokojení.
UbytovanieSkoro 500 let stará budova, ale moderně opravená. 4 lidé se na pokoj asi nevejdou, tak jsme měli 2 pokoje, ale to ani nevadilo a okno u hlavní silnice bylo dobře odhlučněné.
SlužbyVšichni byli ochotní a vstřícní a nemohli jsme si stěžovat.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
