Byla to snad naše nejhezčí dovolená - nádherné okolí, spousta možností, kam vyrazit na výlet. Trochu dražší, ale vzhledem k tomu, že se jednalo o Rakousko, počítali jsme s tím.
PlážKrásné okolí - doporučujeme výlet lanovkou na Stubner Kogel, vycházky ve Sportgasteinu. Navštívili jsme i Salzburg a stojí za to vidět i menší městečka v této oblasti (Zell am See, Hallstatt...). Nedaleko hotelu je nádherný park s rybníčkem, kde se dá odpočívat, 1x za týden koncert, hezké jsou procházky po promenádě. Alpentherme jsme vzhledem k vysokým cenám nenavštívili. Ale protože jako rodina na vodu moc nejsme, vystačili jsme si s hotelovým bazénem.
StravaSe stravou jsme byli maximálně spokojeni. Výborné snídaně - v bufetu jsme naši snad vše, nač jsme si mohli vzpomenout. Pětichodová večeře - u hlavního jídla výběr ze 3 možností. Jedno jídlo bylo vždy vegetariánské, druhé většinou ryba a třetí jiný druh masa. Vynikající krémové polévky, saláty. Jídlo bylo nejen chutné, ale i krásně vypadalo. Odpoledne byla možnost zajít na kávu a moučník.
UbytovanieVybavení pokoje možná trošku starší, ale velmi pěkné, čísté. Byli jsme rádi, že jsme měli dva pokoje - pro manželský pár se 13 letým dítětem naprosto dostačující. Velice pěkný hotelový bazén, vířívka, sauna, infrasauna...
SlužbyNa recepci nám ochotně poradili, kam vyrazit, obsluhující personál restaurace byl velice příjemný, úklid na pokojích bez problémů. Ovládáme němčinu a angličtinu, takže s komunikací jsme neměli žádný problém. Jiné služby jsme nepotřebovali, a tudíž nevyužili.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate