Ján M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2026
Maximální spokojenost
Maximální spokojenost
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 147 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základe 16 hodnotení)
4. najlepšie hodnotený z 18 hotelov v Pitztal
Ján M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2026
Maximální spokojenost
Maximální spokojenost
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Ján M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2025
DOVOLENÁ BYLA NAPROSTO SKVĚLÁ. HOTEL PERFEKTNÍ
DOVOLENÁ BYLA NAPROSTO SKVĚLÁ. HOTEL PERFEKTNÍ
VÝBORNÁ. BOHATÁ SNÍDANĚ I VEČŘE. JEN BY BYLO FAJN ZAHRNOUT DO CENY UBYTOVÁNÍ I KONZUMACI NEALKOHOLICKÝCH NÁPOJŮ PŘI VEČEŘI.
UbytovanieUBYTOVÁNÍ VELMI PŘÍJEMNÉ, POKOJ S VELKOU LODŽIÍ
SlužbyWELLNESS PERFEKTNÍ - SAUNA, BIOSAUNA, PARNÍ LÁZEŇ
ŠportPITZTAL ZNÁM, TAKŽE VÍM KAM JEDU. KAŽDOPÁDNĚ MENŠÍ STŘEDISKO, ALE NABÍZÍ SKVĚLÉ LYŽOVÁNÍ S POMĚRNĚ DLOUHÝMI SJEZDOVKAMI.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Ján M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2026
Maximální spokojenost
Maximální spokojenost
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Ján M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2025
DOVOLENÁ BYLA NAPROSTO SKVĚLÁ. HOTEL PERFEKTNÍ
DOVOLENÁ BYLA NAPROSTO SKVĚLÁ. HOTEL PERFEKTNÍ
VÝBORNÁ. BOHATÁ SNÍDANĚ I VEČŘE. JEN BY BYLO FAJN ZAHRNOUT DO CENY UBYTOVÁNÍ I KONZUMACI NEALKOHOLICKÝCH NÁPOJŮ PŘI VEČEŘI.
UbytovanieUBYTOVÁNÍ VELMI PŘÍJEMNÉ, POKOJ S VELKOU LODŽIÍ
SlužbyWELLNESS PERFEKTNÍ - SAUNA, BIOSAUNA, PARNÍ LÁZEŇ
ŠportPITZTAL ZNÁM, TAKŽE VÍM KAM JEDU. KAŽDOPÁDNĚ MENŠÍ STŘEDISKO, ALE NABÍZÍ SKVĚLÉ LYŽOVÁNÍ S POMĚRNĚ DLOUHÝMI SJEZDOVKAMI.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Martin H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2025
Prostředí pěkné, venku možnot procházet, malá sauna uvnitř.
Celé to ale hatil přístup personálu, který nebyl absolutně prozákaznicky orientovaný, hlavně paní na snídani, nedá se přehlédnout, taková čarodějka. Hotel nemá rád děti a tak se i chová (nedovolil ani 7 leté dceři si vzít na pokoj malou nutelu, když nechtěla snídat a chtěla si ji vzít sebou. Děti nesmí do sauny a pořád vás někdo hlídá, aby děti moc nemluvili. Rozhodně by mělo být uvedeno, že není vhodné pro děti a hotel to tak dává i najevo. Jsou povoleni i mazlíčci, ale je to stejný přístup jako s dětmi, nerozumím, proč je mají jako povolené.
Doporučení, kdo má děti a rodinu, volil bych jiný hotel. Zde s dětmi se už nevrátím.
Prostředí pěkné, venku možnot procházet, malá sauna uvnitř.
Celé to ale hatil přístup personálu, který nebyl absolutně prozákaznicky orientovaný, hlavně paní na snídani, nedá se přehlédnout, taková čarodějka. Hotel nemá rád děti a tak se i chová (nedovolil ani 7 leté dceři si vzít na pokoj malou nutelu, když nechtěla snídat a chtěla si ji vzít sebou. Děti nesmí do sauny a pořád vás někdo hlídá, aby děti moc nemluvili. Rozhodně by mělo být uvedeno, že není vhodné pro děti a hotel to tak dává i najevo. Jsou povoleni i mazlíčci, ale je to stejný přístup jako s dětmi, nerozumím, proč je mají jako povolené.
Doporučení, kdo má děti a rodinu, volil bych jiný hotel. Zde s dětmi se už nevrátím.
Strava je velice slabá. Snídaně formou bufetu, chybí sladké pečivo, croasanty, koláčky. klasika je vajíčka, slanina, párek, marmelády, salámy sýry.
Večeř je asi největší zklamání, formou a la carte. Naaranžováno krásně, chutě strašné, nedochucené, tvrdé, nedodělané. několikrát jsme nedojedli ani jídlo. Pro děti absolutně nic, nechtěli jíst tato jídla. Dojídali jsme se salátovým barem.
Co došlo nebylo doděláno ani na požádání, ochota nebyla.
Udělali nudle do vývaru, večeře začala v 18:30 a v 18:40 už nebyly nudle, ani se nedodělávaly. Bralo se to, kdo dřív příjde, ten dřív má = hrůza.
Snídaně byly od 7:30 (vleky od 8:30 + cesta) kdo chtěl být brzo na sjezdovce, měl smůlu. Když jsme přišli na snídani v 7:20, dostali jsme vynadálo, že tam jsme brzy, co tady děláme. Ochota personálu, hlavně na snídani mizerná.
Hotelový pokoj byl uklizený a čistý s balkónkem. Dostali jsme pokoj v druhém (nejvyšším patře), stropy jsou všude zkosené, mám já 180 cm, žena 170 cm a praštili jsme se v každém pokoji včetně koupelny několikrát do hlavy.
SlužbyWellness - není bazén ani výřivka.
Sauna jedna na 90 stupňů, pak Biosauna na 60 stupnů (chladná), klidová místnost.
Do Sauny nesmějí děti do 14 let. Ani když tam nikdo není, tak hotel nevyhoví a děti nepustí, zákaznický přístup příšerný. Nedávalo to logiku.
Vleky výborné, rychlé, čisté. Bez výhrad i sjezdovky. Kdo se vydal Expresem nahoru, dá se sjet i dolů po cestě zelené pruhované. Není to nikde napsáno, ptali jsme se místních, je to skvělá sjezdovka. moc jsme si ji užili, škoda, že jsme objevili až poslední den, jinak jsme vždy jeli expresem i dolů.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Vlastimil H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2025
Hotel bych již víckrát nenavštívil.Při příjezdu recepční neovládala angličtinu,takže musela zavolat jinou obsluhu která trochu ovládala angličtinu.Po celou dobu pobytu jsem si zde nepřipadal jako doma ale jako vetřelec.Paní šéfová pořád zamračená a žádná vstřícnost s její strany.V 3 den pobytu nám byly zcizeny uklizečkou 3 hrníčky na kávu(naše osobní)až po urgování u pana číšníka nám byly vráceny zpět.Jídlo bylo také nic moc.Jezdíme do Rakouska už přes 20 let ale s takovouto neochotou a přístupem jsme se ještě nesetkal.Nikdy více do toho hotelu!
Hotel bych již víckrát nenavštívil.Při příjezdu recepční neovládala angličtinu,takže musela zavolat jinou obsluhu která trochu ovládala angličtinu.Po celou dobu pobytu jsem si zde nepřipadal jako doma ale jako vetřelec.Paní šéfová pořád zamračená a žádná vstřícnost s její strany.V 3 den pobytu nám byly zcizeny uklizečkou 3 hrníčky na kávu(naše osobní)až po urgování u pana číšníka nám byly vráceny zpět.Jídlo bylo také nic moc.Jezdíme do Rakouska už přes 20 let ale s takovouto neochotou a přístupem jsme se ještě nesetkal.Nikdy více do toho hotelu!
Jídlo snídaně dobré ale večeře některé nedochucené a ani nedopečené.Nejhorší sortiment co jsem kdy v Rakousku zažil!
UbytovaniePokoje pěkné a čisté.
SlužbySlužby standard,určitě neodpovídá 4hvězdám!
ŠportStředisko super již po několikáté,jen hotel příště určitě jiný
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Nikola Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2024
S hotelem jsem byla velice spokojená. Jídlo bylo výborné s možností širokého výběru. Vnitřní prostory čisté a upravené, včetně wellness. Personál byl milý a přátelský. V okolí je spousta možností na procházky a túry, můžete využít i autobusy. Oceňuji také možnost ubytování psů za dobrou cenu 10 euro za den, což v jiných hotelích vyjde daleko dráž.
S hotelem jsem byla velice spokojená. Jídlo bylo výborné s možností širokého výběru. Vnitřní prostory čisté a upravené, včetně wellness. Personál byl milý a přátelský. V okolí je spousta možností na procházky a túry, můžete využít i autobusy. Oceňuji také možnost ubytování psů za dobrou cenu 10 euro za den, což v jiných hotelích vyjde daleko dráž.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...