Cooee Alpin Dachstein Hodnotenie: 3/5
od 101 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 101 € za os.
od 258 € za os.
od 211 € za os.
od 517 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 6 hodnotení)
Hana M.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Romana H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásná příroda a okolí jezera.
Krásná příroda a okolí jezera.
v pořádku, čisto.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Filtrovať recenzie
Hana M.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Eva L.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Gasthof Wolfgangstuben bych si po zkušenostech s ubytováním a stravováním příště nevybrala.
Gasthof Wolfgangstuben bych si po zkušenostech s ubytováním a stravováním příště nevybrala.
Byl avizován výběr večeří ze tří chodů. Podáváno jedno jídlo, přílohy malé (např. 1 kus bramborového knedlíku).
UbytovaniePokoj č. 1 zařízen starým nábytkem. Postele krátké. Člověk delší než 180 cm se do nich nevejde.
Celou noc spínalo mrazící zařízení zmrzliny, které patřilo k penzionu. Opravdu rušilo. Jinak v městečku klid.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)
Kateřina N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se nám vydařila, vyšlo nám počasí a městečko je krásné a v okolí je spousta možností na výlety. Příští rok plánujeme dovolenou na stejném místě, ale určitě si vybereme jiné ubytování. Přímo v St.Wolfgangu je plno pěkných penzionů a restaurací a po letošním roku víme, že stojí za to si připlatit.
Dovolená se nám vydařila, vyšlo nám počasí a městečko je krásné a v okolí je spousta možností na výlety. Příští rok plánujeme dovolenou na stejném místě, ale určitě si vybereme jiné ubytování. Přímo v St.Wolfgangu je plno pěkných penzionů a restaurací a po letošním roku víme, že stojí za to si připlatit.
Snídaně byly dobré tak první tři dny, další tři dny nám už lezly krkem - pořád to samé pečivo, šunka, sýr...čekala jsem aspoň jednou vajíčka, párky nebo sladké pečivo...Večeře byly docela dobré, až na dezerty, se kterými si kuchař moc práce nedal.
UbytovanieVzhledem k ceně jsme neočekávali žádný luxus, a tak to taky bylo. Nábytek byl starý, každý kus byl jiný, takže to působilo kýčovitě a neupraveně, na chodbě byla cítit zatuchlina. Na balkoně jsme měli špinavý stůl a dvě křesílka a celou dobu plný popelník od předchozích ubytovaných, který nikdo neuklidil.
SlužbySoučástí hotelu není parkoviště, což je velká nevýhoda. Levnější parking (4€/den) je až na kraji města a vzhledem k tomu, že jsme jezdili každý den na výlety a brali si i věci na pláž, tak je dost únavné chodit pořád sem a tam i s věcmi. Co se týče personálu, tak paní majitelka byla sympatická a příjemná, ale o jejím muži se to říct nedalo.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Romana H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásná příroda a okolí jezera.
Krásná příroda a okolí jezera.
v pořádku, čisto.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobrá dostupnost do centra, ale očekávání bylo dle popisu větší.
Dobrá dostupnost do centra, ale očekávání bylo dle popisu větší.
Bola táto recenzia užitočná? (7) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.