Cooee Alpin Dachstein Hodnotenie: 3/5
od 101 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 101 € za os.
od 196 € za os.
od 337 € za os.
od 421 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 7 hodnotení)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobře zorganizované.
Dobře zorganizované.
Lyžování - i navzdory ne úplně ideálnímu počasí, lyžování bylo pěkné, krásně upravené sjezdovky, vstřícný personál v restauracích i v servisu.
StravaStrava v penzionu byla prostě nějaké jídlo. Zelenina a ovoce neexistovalo, nebo jen v nějaké oschlém tvaru a minimálním množství, nějaká chutná sladkost k snídani také ne, bylo znát, že je to prostě to nejlevnější.
UbytovanieVelmi pěkný prostorný pokoj s příslušenstvím.
SlužbyBez připomínek.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jiří Šimáček
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená splnila naše očekávání.
Dovolená splnila naše očekávání.
strava by měla být pestřejší, chyběla zelenina a večer točené pivo, ale jinak přijatelná.
UbytovanieUbytování příjemné, klidné,
ŠportPřesto, že Alpy byly ve vánočním termínu zcela bez sněhu, lyžování na umělém sněhu bylo příjemné na dostatečném počtu sjezdovek.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Leona V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobře zorganizované.
Dobře zorganizované.
Lyžování - i navzdory ne úplně ideálnímu počasí, lyžování bylo pěkné, krásně upravené sjezdovky, vstřícný personál v restauracích i v servisu.
StravaStrava v penzionu byla prostě nějaké jídlo. Zelenina a ovoce neexistovalo, nebo jen v nějaké oschlém tvaru a minimálním množství, nějaká chutná sladkost k snídani také ne, bylo znát, že je to prostě to nejlevnější.
UbytovanieVelmi pěkný prostorný pokoj s příslušenstvím.
SlužbyBez připomínek.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pokoj nádherný, lyžovačka skvělá, bohužel personál nepochopil, že nejsme děti na táboře ale zákazníci na dovolené např. k snídani možnost pouze černého slazeného čaje, neslazený není v ceně a paní s černým mikádem na vás nemile vyjede, když trváte na neslazeným a pak si jej musíte koupit za své. k večeři si nemůžete objednat pití, pokud nedorazíte před 18 h, v 18:00 h se roznáší večeře a nic jiného nejde, neexistuje, že byste si sedla k večeři ke stolu a přišla obsluha se optat, co si dáte k pití, večer, když si sednete do zázemí k baru, personál za vámi nepřijde, zda si nechcete něco objednat, ba naopak musíte se zvednout, dojít k baru a nedovolte si zapomenout nápojový lístek .......... nechápu na čem chtějí vydělat i nás (5 lidí) svým jednáním vyhnali na pokoj ...... ubytování nádherné, nad očekávání, bohužel nenabídnou žádnou službu, my jsme vše nastudovali na netu a tak si o vše řekli, jinak bychom ani v sauně nebyli ........ škoda
Pokoj nádherný, lyžovačka skvělá, bohužel personál nepochopil, že nejsme děti na táboře ale zákazníci na dovolené např. k snídani možnost pouze černého slazeného čaje, neslazený není v ceně a paní s černým mikádem na vás nemile vyjede, když trváte na neslazeným a pak si jej musíte koupit za své. k večeři si nemůžete objednat pití, pokud nedorazíte před 18 h, v 18:00 h se roznáší večeře a nic jiného nejde, neexistuje, že byste si sedla k večeři ke stolu a přišla obsluha se optat, co si dáte k pití, večer, když si sednete do zázemí k baru, personál za vámi nepřijde, zda si nechcete něco objednat, ba naopak musíte se zvednout, dojít k baru a nedovolte si zapomenout nápojový lístek .......... nechápu na čem chtějí vydělat i nás (5 lidí) svým jednáním vyhnali na pokoj ...... ubytování nádherné, nad očekávání, bohužel nenabídnou žádnou službu, my jsme vše nastudovali na netu a tak si o vše řekli, jinak bychom ani v sauně nebyli ........ škoda
velmi skromná, neochucená, nebylo jídlo, na kterém bych si pochutnala
Ubytovanienádherné
Službyneexistují, pokud si o ně neřeknete
Športfajn areál, každý si v něm najde své, parkování zadarmo, chutné jídlo
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jana L.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Třídenní dovolená proběhla podle mých představ. Bylo příjemné využít k přepravě na sjezdovky autobus cestovní kanceláře. Veškeré podstatné informace jsem získala prostřednictvím delegátky. Ubytování i jídlo bylo v průměru,
Třídenní dovolená proběhla podle mých představ. Bylo příjemné využít k přepravě na sjezdovky autobus cestovní kanceláře. Veškeré podstatné informace jsem získala prostřednictvím delegátky. Ubytování i jídlo bylo v průměru,
Časově dostupné.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Jiří Šimáček
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená splnila naše očekávání.
Dovolená splnila naše očekávání.
strava by měla být pestřejší, chyběla zelenina a večer točené pivo, ale jinak přijatelná.
UbytovanieUbytování příjemné, klidné,
ŠportPřesto, že Alpy byly ve vánočním termínu zcela bez sněhu, lyžování na umělém sněhu bylo příjemné na dostatečném počtu sjezdovek.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.