Linda B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nádherné místo,na odpočinek super,ale pár kroků je i dětské hřiště, takže i děti se vyblbly.
Nádherné místo,na odpočinek super,ale pár kroků je i dětské hřiště, takže i děti se vyblbly.
Snídaně byly sice skromné,ale dostačující, jelikož kvalita převyšovala kvantitu,i když bych uvítala aby nebyl servírovaný čaj a káva,aby si člověk mohl dát k snídani klidně i 2 kávy bez omezování..
UbytovanieUbytování super,vybavení,velikost, nádherný výhled ze dvou balkonů.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







