Dagmar Horáková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zájezd naprosto splnil moje očekávání.
Zájezd naprosto splnil moje očekávání.
Bufetový stůl při snídani bohatý, výběr jídel dostatečný - včetně ovoce a zeleniny (čerstvé i kompotové).
Při večeři bufet zeleninový i teplý nebyl tak rozsáhlý, jak jsme zvyklí, ale vše velmi chutné a kvalitní. Opět nechybělo čerstvé ovoce ani moučníky.
Velmi pěkné pokoje s lodžií, příslušenství s vanou. Ručníky měnili denně, osušky, které se mohli využít v bazénu také - na pokoji jsem jich měla v závěru pobytu několik
SlužbyHotelové služby dobré, recepce velmi příjemná a ochotná
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)







