Helena Tóthová
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S eurovíkendom sme boli maximálne spokojní. Je chválihodné, že cestovná kancelária zabezpečuje odvoz osobným autom z letiska i na letisko. Je to mimoriadne krásne mesto so zvláštnou, romantickou atmosférou. Škoda akurát, že zo štyroch dní máte vlasne iba dva. Prvý deň dorazíte večer okolo deviatej a štvrtý deň odchádzate ráno o siedmej na letisko.
S eurovíkendom sme boli maximálne spokojní. Je chválihodné, že cestovná kancelária zabezpečuje odvoz osobným autom z letiska i na letisko. Je to mimoriadne krásne mesto so zvláštnou, romantickou atmosférou. Škoda akurát, že zo štyroch dní máte vlasne iba dva. Prvý deň dorazíte večer okolo deviatej a štvrtý deň odchádzate ráno o siedmej na letisko.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







