Roma Hodnotenie: 3/5
od 364 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 364 € za os.
od 386 € za os.
od 361 € za os.
od 438 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 4 hodnocení)
Milan Skříčil
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Perfektní místo hotelu hned u metra. I pěšky v dosahu centra města.
Perfektní místo hotelu hned u metra. I pěšky v dosahu centra města.
výborná snídaně
Ubytovaniebez připomínek
Službyžádné jsme nevyužili
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (1)
Štěpánka L.
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Organizace zájezdu byla dobrá. Na letišti nás čekal řidič s našimi jmény, který nás zavezl do hotelu. Také při odjezdu jsme se domluvili na čase a byl tam. Nepříjemný byl zpáteční let, který byl přes Budapešť, kde jsme zůstali v letadle a čekali přes 40 min., abychom mohli letět do Prahy. Z Lisabonu jsme letěli v 9 ráno a v Praze byli až v 16 hod. O tom jsme se dozvěděli až týden před odletem.
V Lisabonu jsme byli celkově dva dny. Na toto město to i stačilo. Viděli jsme skoro všechny významné památky, navštívili Oceanárium, které bylo úžasné. Počasí bylo skvělé - přes 20 stupňů, a tím, že jsme tam byli v listopadu, tak tam nebylo ani moc turistů. Vřele doporučuji.
Organizace zájezdu byla dobrá. Na letišti nás čekal řidič s našimi jmény, který nás zavezl do hotelu. Také při odjezdu jsme se domluvili na čase a byl tam. Nepříjemný byl zpáteční let, který byl přes Budapešť, kde jsme zůstali v letadle a čekali přes 40 min., abychom mohli letět do Prahy. Z Lisabonu jsme letěli v 9 ráno a v Praze byli až v 16 hod. O tom jsme se dozvěděli až týden před odletem.
V Lisabonu jsme byli celkově dva dny. Na toto město to i stačilo. Viděli jsme skoro všechny významné památky, navštívili Oceanárium, které bylo úžasné. Počasí bylo skvělé - přes 20 stupňů, a tím, že jsme tam byli v listopadu, tak tam nebylo ani moc turistů. Vřele doporučuji.
V hotelu jsme měli pouze snídani, která byla výborná. Našlo se tam vše od ovoce, po různé salámy, sýry a míchaná vajíčka.
UbytovanieHezký hotel umístěn asi 20 min. pěšky od centra. Přímo u hotelu je stanice metra a také autobusové zastávky. Výborný snídaňový bufet, hezké a prostorné pokoje.
SlužbyVelice přátelský personál. S angličtinou neměli žádný problém.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (13) (0)
Filtrovať recenzie
Simona V.
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Poloha hotelu blízko centra, vhodné výchozí místo pro prohlídku města, před hotelem vstup do metra i zastávky autobusů.
Poloha hotelu blízko centra, vhodné výchozí místo pro prohlídku města, před hotelem vstup do metra i zastávky autobusů.
Snídaně - bohatý výběr.
UbytovanieSkvělé - moderní hotel, velký pokoj, prostorná předsíň a koupelna, čisté, denní úklid.
SlužbyUbytovali nás již v 10.00 h, přestože jsme měli nárok až od 14.00 h, všichni ochotní, sami nabízí služby (doprava atd.)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Milan Skříčil
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Perfektní místo hotelu hned u metra. I pěšky v dosahu centra města.
Perfektní místo hotelu hned u metra. I pěšky v dosahu centra města.
výborná snídaně
Ubytovaniebez připomínek
Službyžádné jsme nevyužili
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (1)
Miroslava F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spokojenost.
Spokojenost.
Snídaně bufetové, výběr dostatečný, několik druhů pečiva, ovoce, zelenina, teplé i studené pokrmy.
UbytovanieHotel s výbornou polohou u metra, každý den čisté ručníky i lůžkoviny, což nebylo ani potřeba; úklid mohl být maličko kvalitnější. Personál hotelu ochotný.
SlužbyZe služeb hotelu jsme využili pouze půjčení auta-zajištěno k naší spokojenosti.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Štěpánka L.
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Organizace zájezdu byla dobrá. Na letišti nás čekal řidič s našimi jmény, který nás zavezl do hotelu. Také při odjezdu jsme se domluvili na čase a byl tam. Nepříjemný byl zpáteční let, který byl přes Budapešť, kde jsme zůstali v letadle a čekali přes 40 min., abychom mohli letět do Prahy. Z Lisabonu jsme letěli v 9 ráno a v Praze byli až v 16 hod. O tom jsme se dozvěděli až týden před odletem.
V Lisabonu jsme byli celkově dva dny. Na toto město to i stačilo. Viděli jsme skoro všechny významné památky, navštívili Oceanárium, které bylo úžasné. Počasí bylo skvělé - přes 20 stupňů, a tím, že jsme tam byli v listopadu, tak tam nebylo ani moc turistů. Vřele doporučuji.
Organizace zájezdu byla dobrá. Na letišti nás čekal řidič s našimi jmény, který nás zavezl do hotelu. Také při odjezdu jsme se domluvili na čase a byl tam. Nepříjemný byl zpáteční let, který byl přes Budapešť, kde jsme zůstali v letadle a čekali přes 40 min., abychom mohli letět do Prahy. Z Lisabonu jsme letěli v 9 ráno a v Praze byli až v 16 hod. O tom jsme se dozvěděli až týden před odletem.
V Lisabonu jsme byli celkově dva dny. Na toto město to i stačilo. Viděli jsme skoro všechny významné památky, navštívili Oceanárium, které bylo úžasné. Počasí bylo skvělé - přes 20 stupňů, a tím, že jsme tam byli v listopadu, tak tam nebylo ani moc turistů. Vřele doporučuji.
V hotelu jsme měli pouze snídani, která byla výborná. Našlo se tam vše od ovoce, po různé salámy, sýry a míchaná vajíčka.
UbytovanieHezký hotel umístěn asi 20 min. pěšky od centra. Přímo u hotelu je stanice metra a také autobusové zastávky. Výborný snídaňový bufet, hezké a prostorné pokoje.
SlužbyVelice přátelský personál. S angličtinou neměli žádný problém.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (13) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...